نتایج جستجو برای عبارت :

Refugee

اول. بیا یک بعدازظهرِ آفتابی بگریزیم. روزی پس از باران، درحالی‌که کسبهٔ بازار با کسالت توی دکان‌هایشان نشسته‌اند از جنوبِ شهر خارج شویم. برویم و برویم تا به دریا برسیم. فکر می‌کنم که دریا شروعِ آرزوست.
آخر. بیا نیایستیم، راه‌های نرفته صدایمان می‌کنند. 
خانومه تو پارک، در حالی که لیلی هاپو هاپو گویان خودش رو به سگش رسانده و نازش می‌کرد، با لبخند ازمن پرسید که کجایی هستیم.
گفتم: ایران
گفت: پناهنده‌اید؟
گفتم: نه، همراه همسرم آمدیم که اینجا کار می‌کند، برای یک شرکت آلمانی :)
از آنجا که من و لیلی همچنان سگ زیبایش را نوازش می‌کردیم، مکثی کرد و ادامه داد: جالبه شما یا دخترتان با سگ مشکلی ندارین، تا جایی که می‌دونم در کشورهای اسلامی سگ نجس محسوب می‌شود...
گفتم: در تهران، دخترم را می‌بردم مدرسه طبی
امروز از صبح حال عجیبی داشتم...
عصر وقتی که نامه ادرس رو از دانشگاه گرفتم دوباره رفتم بانک...اون بانک دومیه...
هوا خیلی خوب بود...یه سرمای لطیفی روح و جسم ادم رو نوازش میداد....
رسیدم به بانک...یعنی کنار دانشگاه بود...
خوب اولش که نمیدونستن من مال کجام خیلی شیک همه چیز پیش رفت...
بعد همون سناریوی همیشگی...
هی کارمنده رفت و هی اومد...
باز رفت و باز اومد...
من دیگه طاقت نداشتم...
یه بار که کارمنده اومد سوال کنه دید دارم با دستم اشکامو پاک میکنم....
بعد ازون سعی
Data journalist and illustrator Mona Chalabi has unveiled a series of limited-edition prints and shared a selection of her illustrations visualising information about coronavirus as part of The World Around's takeover of Virtual Design Festival for Earth Day.
The three new prints, which Chalabi produced in collaboration with online art gallery Absolut Art for Earth Day, illustrate three facts about the natural world. They are intended to give people pause for thought and take their mind off the coronavirus pandemic.
"Because everything is changing so much day-to-day, I wanted to look for the constants," said Chalabi.
"It’s not to make you happy exactly, but to provide some comfort as an antidote to the anxiety induced by the world all around us."
One of the prints, titled Rotat
Data journalist and illustrator Mona Chalabi has unveiled a series of limited-edition prints and shared a selection of her illustrations visualising information about coronavirus as part of The World Around's takeover of Virtual Design Festival for Earth Day.
The three new prints, which Chalabi produced in collaboration with online art gallery Absolut Art for Earth Day, illustrate three facts about the natural world. They are intended to give people pause for thought and take their mind off the coronavirus pandemic.
"Because everything is changing so much day-to-day, I wanted to look for the constants," said Chalabi.
"It’s not to make you happy exactly, but to provide some comfort as an antidote to the anxiety induced by the world all around us."
One of the prints, titled Rotat
600نفری که پمپیو از ان سخن می گوید، درواقع شش
هزار نفر بودند! پمپدو نیز مانند همه آمریکایی های بزدل، از ترس ایجاد وحشت، یک
صفر آن را نادیده گرفته. برطبق آخرین آمار سنتکام، که محرمانه در اختیار سیا
گذاشته، جمع کل قربانیان این فرماندهی، از ابتدای حضورش در غرب آسیا، تا کنون
967826نفر بوده است. که هر روز به طور مرموزی، در حال افزایش است. البته برخی از
این ها آمار خودکشی ها و یا: خودزنی های سربازان و افسران آمریکایی را هم شامل می
شود. تعداد 56نفر هم فرما
همانطور که در امار فرار مغزها می بینیم، ایران اولین رتبه را دارد و این به معنی آن است که: ارزش نیروی انسانی در خارج بیش از داخل است یا: تقاضای جهانی برای نیروی انسانی ایرانی  بسیار بالا است. بطوریکه محصول به سوی خارج شیفت پیدا می کند. این نیروی انسانی در همه زمینه ها برتری دارد: و همه حوزه های علم و هنر، ورزش و فرهنگ را شامل می شود. آخرین فردی که قیمت گذاری شده: سردار آزمون است که ده میلیون یورو قرارداد دارد: برابر صد و چهل میلیارد تومان. در حالیک
تنش های بین المللی، فقط با تسلیم نظامیان
آمریکایی، در مقابل ایران پایان می یابد. اگر به افکار عمومی جهان احترام بگذارند،
و خود را تسلیم کنند، هم خودشان و هم دنیا را از ترس درگیری ها کنار کشیده اند. در
اینجا سه روش برای این کار بررسی می شود: نظامیان میتوانند با توجه به شرایط و
امکانات خود، نسبت به آن اقدام نمایند. روش اول که مورد قبول همه قوانین و مقررات
بین المللی است، داشتن پرچم سفید است. یعنی ناو آمریکایی یا هواپیماهای بمب افکن،
بجای کشتار م
بعد از چهل سال بالاخره، مسئولین فهمیدند در پشت
قضیه کودکان کار، توطئه بزرگی نهفته است! تا آبروی نظام اسلامی را زیر سوال ببرند.
دولت را ناکارآمد و مردم را فقیر و بدبخت نشان دهند. براساس آخرین آمار موجود،
96درصد کودکان کار مخصوصا کودکان خیابانی، اتباع بیگانه مخصوصا پاکستانی هستند، که
با نقشه های دقیق و حساب شده، بر سر چهار راهها کاشته می شوند، تا از انها عکس
گرفته، به عنوان کودکان کار ایرانی، و نشان ضعف مدیریت نهادهای بهزیستی، و کمیته
امداد ت
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

یونان باشکوه‌ترین تمدن غربی است و این شکوه را مدیون فلسفه و فرهنگی است که از دوران باستان خویش به ارث برده. در کنار تفکر، هنر هم در یونان باستان جایگاه والایی داشته است و ب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها