نتایج جستجو برای عبارت :

اعتصاب غذا

شاید این چند روز شنیده باشین برخی از کلان شهر ها بخاطر وضع بد هوا مدارس تعطیل است. چرا؟!
ترس نظام از اعتصاب!
جمھوری اسلامی از اعتصاب سراسری بینھایت میترسد و بدلیل آنکە نمیتوانند اعتصاب را کنترل کنند، دست پیش را گرفتە و خود کشور را بە بھانە آلودگی ھوا تعطیل کردند. ھمە اھمیت اعتصاب را دریابند و بە دوستان و آشنایان خود بگویند کە باید اعتصاب سراسری انجام شود. لغو مسابقات فوتبال ھم از ترس انقلاب است و پول کافی برای اضافە کار مأموران خامنەای خائن ر
2489 - «منوچهر محمدی» ضدانقلاب فراری
و از عوامل فتنه 18تیر 78 ، درباره «احمد باطبی» ضدانقلاب فراری و حامی
تحریم ایران، افشا کرد: “باطبی که آن زمان خود را نماد جنبش دانشجویی ایران
معرفی کرد، یک شیاد به تمام معنی بود ... وقتی در زندان بودیم به دروغ
می‌گفت در اعتصاب غذا است و زیر بیانیه‌های اعتصاب ما امضا می‌کرد، اما
بعدا می‌دیدیم که یواشکی غذا می‌خورد ...”لینک کوتاه منبع: yon.ir/mzdr120
دانلود فایل اصلی
اعتصاب کارکنان شرکت گوگل در سراسر جهان در اعتراض به نحوه رفتار با زنان در این شرکت
کارکنان شرکت گوگل در سراسر جهان روز پنج‌شنبه در اعتراض به نحوه رفتار با زنان اعتصاب کردند و خواستار برخوردی جدی با مدیرانی شدند که به بدرفتاری جنسی متهم هستند.
نیویورک تایمز گزارشی چند روز پیش، درباره آزار و اذیت جنسی در گوگل منتشر کرد. طبق این گزارش اندی روبین، خالق نرم افزار اندروید توسط یک کارمند متهم به آزار و اذیت جنسی شده و سپس با دریافت ۹۰ میلیون دلار
امشب باید اتاقم را تمیز کنم، احتمالا سرویس را هم بشورم. هرچند دوشنبه روز نظافت است و کسی برای تمیز کردن می‌آید، اما فردا مهمان دارم. نمی‌توانم تا دوشنبه صبر کنم. برای ساعت ۹ تا ده شب هم ماشین لباس‌شویی را رزرو کرده‌ام. 
مهمانم ماریاست! هفته‌ی اولی که آمده بودم دعوتم کرد خانه‌اش، پیتزا پختیم و ساعت‌ها حرف زدیم. فردا برای شام دعوتش کردم ولی ساعت ۳ می‌آید. کلی وقت داریم تا حرف بزنیم! صبح باید بروم خرید. یادم باشد بپرسم چه غذایی دوست دارد.
امر
کنفرانسن تغییرات اقلیمی سازمان ملل ۲۰۱۹ که بوسیله شهرت COP25  شناخته می شود، بیست و پنجمین کنفرانس تغییرات اقلیمی این موسسه از ۲ تا ۱۳ دسامبر در مادرید پایتخت اسپانیاتحت ریاست دولت شیلیبرگزار می شود. گرتا تونبرگ در سخنرانی اش در این میتینگ داخل روز ۶ دسامبر بار دیگر از رهبران دنیا به خاطر اجرا ندادن اقدامات کافی بخاطر جلوگیری از فساد بوم شناختی که دارد سیاره ما را نابود می کند، انتقاد کرد. او گفت: «ما معرفت آموزان بیش از یک سال است که درون حا

این که بر اساس عقیده و باورت قدم بگذاری در مسیر "مرگ خودخواسته" و تا آخرین نفس از مسیری که انتهایش مرگ است برنگردی و یکه و تنها طعنه بزنی به ایدئولوژی غلط حکومتت و به خاطر آرمانت و آزادی لبخند بزنی به مرگ حکایت غریبی است.

بعد سیصد روز ibrahimgökçek با چشمانی باز و با لبخند به استقبال مرگ رفت.
در این خاک، جغرافیای خاورمیانه صدای فریادِ آزادی را با مرگ و خفقان و اعتصاب زندگی می کنیم.وبدتر آن که صدای این مرگ و خفقان و اعتصاب به گوش کسی نمی رسد.
نیروهای رژیم صهیونیستی هبه اللبدی ۲۴ ساله را خلال سیر از اردنبه شهر نابلس در خصیصه کرانه باختریبرای دیدار خانواده اش گرفتار کردند و سپس عاری ایراد اتهام بی پرده حکمی برای دستگیر موقت او به مدت پنج ماه صادر شد. اللبدی و یک شهروند زندانی دیگر اردنی به نام عبدالرحمان مرعی که در اعتراض به بازداشت خویشتن دست به اعتصاب غذا زده بودند، در نهایت روز چهارشنبه ۱۵ آبان آزاد شدند. Muhammad Hamed/Reuters
گرتا تانبرگ دختر مدرسه ای سوئدی ۱۶ ساله به خاطر فعالیت هایش تو اساس بحران اقلیمی و گرمایش جهانی بوسیله سرمشقی بخاطر کنشگری خرد آموزان در سراسر جهان بدل شده است. او به خاطر نقشش در ایجاد جنبش «اعتصاب مدرسه ای تو اعتراض تغییرات اقلیمی» (School strike for climate) درون نوامبر ۲۰۱۸ شهرت دارد.  Fabrizio Bensch/Reuters
دیشب شیطان رجیم را در خواب دیدم گفت : "صبح و ساعت 9 زلزله میاد" . من هم در جواب آن رجیم گفتم خدا لعنتت کند اگر دروغ بگویی.
این چند روز یک تعداد اعوان و انصار آن رجیم ملعون در چهره اعتصاب و اغتشاش به مال و جان مردم تعرض میکنند که صد البته مورد رضایت شیطان رجیم است و این چند روزه این ملعون بسیار خرسند و خشنود است .
نکته اخلاقی : دشمن شاد نباشیم ، چون به فرمایش خداوند در قرآن کریم : به درستی که شیطان بر انسان دشمنی آشکار است.

در پناه حق 
ماده 43: بروز حوادث قهری
جنگ ، اعم از اعلام شده یا نشده ،انقلاب ها و اعتصاب های عمومی ، شیوع بیماری های واگیر دار ، زلزله ، سیل ، و طغیان های غیر عادی‌ ،‌آتش سوزی های دامنه دار و مهار نشدنی ، طوفان ، و حوادث مشابه خارج از کنترل دو طرف پیمان که در منطقه اجرای کار وقوع یابد و ادامه کار را برای پیمانکار ناممکن سازد جزء حوادث قهری به شمار می آید و در صورت بروز آنها ، به ترتیب زیر عمل می شود . در بروز حوادث قهری، هیچ یک از دو طرف مسئول خسارت های وارده ب
سیزده آبان از راه می رسد و با خود حماسه های جاوید آن روزها را زنده می کند، آن روز دانش آموزان این مرز و بوم حماسه ها آفریدند، حماسه هایی که چون درختان تنومند قد برافراشتند و سبزی خویش را از قلبهای سبز و مالامال از عطوفت نونهالان عاشق به عاریه گرفتند و سربلندی خود را از استقامت و پایمردی بزرگ مردانی کوچک به ارث بردند. گرامی باد یاد و خاطره آن روزه روز گریه خورشید
سیزده آبان روز فریاد بود و روز شهادت، روز مشت های گره کرده امت، روز فتح بود، روز خر
به مربی لیلی میگم: خب این که بچه‌های دیگه همه اینجا شاد هستند که دلیل نمیشه، بچه‌ها متفاوتند (در واقع می‌خواستم بگم هر بچه منحصر بفرد است، ولی کلمه‌اش به ذهنم نرسید، بعدتر دوستی بهم گفت می‌تونستی بگی unique) لیلی در خانه، پارک و خونه همه دوستان و آشنایان خیلی بچه شاد و پر جنب و جوشی است و غذا خوردن رو خیلی دوست داره، وقتی این‌جا پیش شما هیچی نمی‌خوره و همه‌اش می‌خواد بخوابه، برای من نشانه این است که راحت نیست، خوش نیست، و این برای من مهمتر ا

امیرحسین خالقی

"تهی‌دستان و حاشیه‌نشینان از فرایند مبارزات انقلابی دور بوده‌اند. آصف بیات با مطالعۀ گزارش‌های روزنامه‌های عمدۀ کشور، ترکیب شرکت‌کنندگان در تظاهرات روزانه، اعتصاب‌ها و ناآرامی‌ها را مشخص می‌کند و نشان می‌دهد که معلمان، دانشجویان، حقوق‌دانان، پرستاران، روحانیان، زنان، اصناف و اتحادیه‌های کارگری جمعیت عمدۀ اعتراض‌ها را شکل می‌دادند و به‌سختی اثری از حاشیه‌نشینان در این اعتراض‌ها دیده می‌شو

اعتصاب
دولت کانادا جایزه جهانی مدیریت اعتصابات و شورش‏ها را ازآن
خود کرد. این جایزه زمانی به دولت کانادا تعلق گرفت که این دولت توانست به بهترین
شکل ممکن و بدون درد و خونریزی، مسئله اعتصاب سراسری کارکنان شرکت پست کانادا را
حل و فصل کند و خلاص! پیش از این، کارکنان شرکت پست کانادا در اعتصابی سراسری، همه
محموله ‏ها و نامه ‏های مردم را زمین گذاشته بودند و رفته ‏بودند جلوی وزارت
مربوطه اعتصاب کرده بودند تا یک نفر بیاید و تقاضاهای آنها را بشنو
در تمام کشور مردم به اعتصاب عمومی دست زده‌اند. کارکنان ادارات و وزارتخانه‌های مختلف، وزیران و مدیران دولت را به محل کار خود راه نمی‌دهند. جواد شهرستانی، شهردار وقت تهران، به دیدار امام می‌رود و استعفانامه‌اش را به ایشان تسلیم می‌کند و البته دوباره از سوی امام شهردار می‌شود. بختیار از انتشار این خبر و احتمال این‌که سرمشق دیگر زیر دستانش قرار گیرد به شدت می‌ترسد و طی یک مصاحبه شروع به ناسزاگویی به جواد شهرستانی می‌کند و سایر کارمندان
(هدف آموزشِ ناب تعلیم یا یادگیری نیست)
ویل جانسون، ترجمۀ حسام حسین‌زاده

در سپتامبر 2012، حدود 30 هزار معلم در شیکاگو برای نخستین‌بار در طول 25 سال گذشته دست به اعتصاب زدند. این اعتصاب صرفاً به دلیل شکست مذاکرات بر سر دستمزد یا خدمات بهداشتی نبود. در این مورد، همان طور که بسیاری اشاره کرده‌اند، مسیر بنیادینِ آموزش عمومی مسئله بود. معلمان شیکاگو خودشان را به عنوان نخستین نیروی سازمانی برای مبارزه با چیزی اثبات کردند که اغلب «الگوی تجاری» اصل
اصطلاحات "اعتصاب غذا" ، "زندان" و "شنکنجه " واژه هایی هستند که در اغلب موارد همراه با نام فرقه ها و در خبرها و رویدادهای رسانه ای به طور مرتب منتشر می شود .
رهپویان هدایت: با جستجوی کوتاهی
درباره ی اخبار "اعتصاب غذا" و"شکنجه و زندان" در فضای مجازی،
بیشتر موارد به نام یک فرقه ختم می شود. اعضای فرقه ها با اهداف سیاسی ، مذهبی و
یا حتی محیط زیستی اقدام به اعتصاب غذا یا خودکشی می کنند.
با نگاهی به
رفتارهای فرقه گرایانه در نقاط مختلف دنیا ، می توان شباهت

استعفای شهردار تهران و انتصاب دوباره او از سوی امام به همان سمت
در تمام کشور مردم به اعتصاب عمومی دست زده‌اند. کارکنان ادارات و وزارتخانه‌های مختلف، وزیران و مدیران دولت را به محل کار خود راه نمی‌دهند. جواد شهرستانی، شهردار وقت تهران، به دیدار امام می‌رود و استعفانامه‌اش را به ایشان تسلیم می‌کند و البته دوباره از سوی امام شهردار می‌شود. بختیار از انتشار این خبر و احتمال این‌که سرمشق دیگر زیر دستانش قرار گیرد به شدت می‌ترسد و طی یک م
عوامل محیطی مؤثر بر کارآفرینیمنظور از عوامل محیطی، عوامل مرتبط با شرایطی است که کارآفرین در آن کار می‌کند. ازجمله این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:• فضای سیاسی• سیستم قانونی• شرایط اقتصادی• شرایط اجتماعی• وضعیت بازار• امنیتعواملی مانند اعتراضات سیاسی و اعتصاب، اقدامات و قوانین غیرعادلانه و سیاست‌های غیرمنطقی مالی و پولی سدّی بر سر راه کارآفرینی و لذا رشد اقتصادی محسوب می‌شوند. از طرف دیگر، درآمد بالاتر مردم، اشتیاق جامعه
چامسکی در بیانیه‌ای مشترک با برخی اندیشمندان آمریکایی، انگلیسی و کانادایی درباره نقش رسانه‌ها در نبرد اسرائیل و غزه ۲۰۱۲ از رسانه‌های غربی به خاطر پوشش یک‌جانبه جنگ انتقاد کرد و این مسئله را غیرقابل قبول و ظالمانه خواند و از خبرنگاران خواست در اعتراض به استفاده ابزاری خبرگزاری‌های غربی از آن‌ها، اعتصاب و از همکاری با این خبرگزاری خودداری کنند.
ادامه مطلب
آنقدر درگیر حواشی بودم که یادم رفت بگویم کریستین کمی مانده به سال نو میلادی یک مهمانی گرفت و همه همسایه‌ها را دعوت کرد، حتی ما که فقط یکبار به هوای پروانه همدیگر را دیده بودیم. بعدتر یکبار زنگ زد و گپ زدیم درباره هواپیمای اوکراینی و playgroup لیلی و بعدتر دعوتش کردم یک روز عصرانه آمد خانه‌ی ما :) 
جنبه پررنگی که برایم جلوه داشت این بود که آشکارا با نوع ایرانی‌هایی که تا حالا ملاقات کرده بودم فرق دارد، از این که شوخی، تعارف و ظرافت‌های زبانی را
علم پزشکی و پزشکان معتقدند که اگر شخصی شش روز غذا نخورد به قلبش صدمه وارد می شود و سرانجام خواهد مرد.در سال ۱۹۲۰ ناسیونالیست های ایرلندی به خاطر مسائل سیاسی دست به اعتصاب غذا زدند(بیشتر از ۲۹ روز)و علم پزشکی را با این واقعیت مواجه کردند که نه تنها قلب انسان در اثر غذا نخوردن از کار نمی افتد ،بلکه فرد از سلامتی بهتری برخوردار می گردد.
دکتر"کارینگتون" سه موضوع را عنوان می کند:
۱_روزه باعث استراحت و آرامش قلب می شود.
۲_به وسیله روزه خون پاک می شود.
چند وقتی هست که در بحرِ داستان اسارات من زنده ام هستم، و با تک تکِ کلمات معصومه خود را نیز مانند اسیری حس میکنم که غمناک و گوشه گیر خود را در دستِ تقدیر الهی قرار داده و اما روزنه ای که هیچوقت در وجودش نمی خشکد، امید. معصومه در دلِ تاریکی و قفس به خدا نگاه میکند، و با شعار مرگ یک بار شیون یک بار با اعتصاب غذایی هجده روزه تقدیر خودش را تغییر میدهد...اولش تهِ دلم با اعتصابِ چهار خواهر راضی نبود، گفتم شاید اشتباه باشد، اما وقتی دیدم که تا آخرین لحظه

« اسم شریف‌تون؟»
«امام‌زاده پاستور»
...
جمله‌ی بالا از زبان «وی»، عبارت‌های بالا و چندین و چند تیتر دیگه برای این مطلب به ذهن‌م رسید، اما ترجیح دادم از اسم فیلم استفاده کنم.
واقعیت این‌ئه که «خروج» فیلم خیلی درب‌وداغونی‌ست. امروز اگر مود تلویزیون ُ به سینما تغییر نمی‌دادم و چراغ‌ها رو خاموش نمی‌کردم، به‌شدت سخت می‌شد بین اون و فیلم‌های تلویزیونی فرق‌گذاشت. 
با این‌حال، خروج یک فیلم ارزشمنده. اول این‌که صدای اعتراضی برای «اعترا
 *من با گرانی بنزین موافقم و دلیل های خودم رو دارم که دوتا شو این جا
می نویسم:
1-کم تر خودرو تو اتوبان ها و جاده ها حرکت می کنه و کمی آلودگی شهرهای
بزرگ کم تر می شه
2-از وسایل حمل و نقل عمومی بیشر طرفداری می شه و این باعث می شه
بهشون بیشتر رسیدگی کنند تا بتونند خدمت خوبی به مردم برسانند.
و....
و* با کار و روش اعتصاب گرها موافق نیستم، روششون و طرزکارشون
اون ها رو از هدف اصلیشون دور می کنه.
مثلاً با آتش زدن تعدادی اتوبوس واحد در اصفهان چه ضرری به
دولت
تعریف فورس ماژور در حقوق طبیعی

تعریف فورس ماژور در حقوق بین الملل

قوای قاهره و آفات ناگهانی

اثر دخالت قوه قاهره

چه موقع فعل شخص ثالث در حکم قوه قاهره است؟

نظریه حوادث پیش‌بینی نشده ( شرط ضمنی)

بر هم خوردن تعادل دو عوض و ایجاد غبن

سوء استفاده از حق استفاده بدون جهت

رفتار حناف حسن نیا

دگرگونی طبیعت تعهد

نتیجه (جمع بین 2 مصلحت)

علت خارجی

قعل بی‌نام یا قوه قهریه در وضع ناگهانی

فعل شخص ثالث یا فعل زیان‌دیده

موردی که مسئول
تو بنفش می پوشیدی و من سبز. می گفتی به آرزوهامون می رسیم #مظاهر . می گفتی اپلای می کنیم، اگه نشد لاتاری ثبت نام می کنیم. گفتم من رای سفید می ندازم، به سلامتیِ سفیدیِ چشم هات. حکم بازی می کردیم، گفتم حکم پیک باشه به سلامتیِ سیاهیِ مردمک چشم هات. دکتر بودی و کلاس کاریت بالا بود. من مهندس بودم و پاره وقت توی اسنپ کار می کردم و کلاس کنکور حسابان و عربی می ذاشتم. رژ لب کالباسی و فرموژه و بوت مشکیِ برّاق و ‌... (اجازه بده نگم!) . بچه ها می گفتن این هوسه نه عش
گل ها را میگذارند لای کتاب تا خشک شود، حیوانات را تاکسیدرمی میکنند، جنازه ها را مومیایی، از اتفاقات خوش عکس می اندازند تا یادگار بماند، غذا ها را نگه میدارند در فریزر. 
من اما برای تمام چیزهایی که میخواهم ماندگارشان کنم یک کار انجام میدهم : به کلمه در آوردن!
میدانی؟ نوشتن از هزار تا مومیایی ماندگاری ها را بیشتر میکند، از هزار تا فریزر هم برای نگهداری بهتر است.
نوشتن مکانیسم عجیبی دارد، خاطراتی که نوشته میشوند ثبت میشوند در عمیق ترین جایگاه
زنگ زدم امسالم کارگر بیاد برا تمیز کردن خونه.
وقتی رسید گفت وسایل به من میدین؟ منم رفتم دستکش نو و دستمالا و مواد شوینده رو آوردم.
نیم ساعتی که گذشت دیدم بنده خدا رو سرامیک آشپزخونه و سنگ ، پاش هیچی نیست
گفتم دمپایی نمیخوایین؟
گفت: چرا. اولش گفتم وسایل بدین. ندادین گفتم حتما ندارین.
دمپایی پامو دراوردم دادم بهش و خودم رفتم دمپایی قدیمی مامانو پوشیدم .
موقع غذا گفت شهرشون کار فصلی هست.مثلا برداشت قارچ. یه روز 300 کیلو!!!! برداشت میکنه، 90 تومن بهش م
باینری آپشن چیست و چگونه می توان درآمد کسب کرد؟باینری آپشن یک ابزار مالی سریع و بسیار ساده است که به سرمایه گذاران امکان می دهد که آیا قیمت یک دارایی در آینده بالا یا پایین خواهد رفت ، پیش بینی کنند ، به عنوان مثال قیمت سهام گوگل ، قیمت بیت کوین ، مبادله USD / GBP. نرخ یا قیمت طلا. مدت زمان ممکن است به اندازه 60 ثانیه باشد و این امکان را فراهم می کند که صدها بار در روز در هر بازار جهانی تجارت کنید.
قبل از تجارت ، دقیقاً می دانید که اگر پیش بینی شما صحی
روز جهانی کار و کارگر

اول ماه می در تقویم میلادی مصادف با روز جهانی کار و کارگر است

اولین
روز از ماه "می" هر سال در تقویم میلادی که در تقویم هجری شمسی معمولاً با
روزهای 11 یا 12 اردیبهشت ماه مصادف می شود ، روز جهانی کار و کارگر نام
دارد.
کارگران بازوان حرکت هر جامعه‌ای به سوی
رشد، تعالی و شکوفایی هستند بی شک همه پیشرفت‌های حاصل در مسیر زندگی نشات
گرفته از رشد و پویایی فکر و گسترش اندیشه‌ورزی است و در هر جامعه‌ای که از
فرصت اندیشه و ب
 مثلِ کویر که‌آب را باور نمی‌کند
من مدتی‌ست خواب را باور نمی‌کنم
موهات را در مقنعه هم گیس کن که من
این پوششِ حجاب را باور نمی‌کنم
اَعمال تو اگر تماماً هم کلیشه‌ای ست
مِن بعد کارِ ناب را باور نمی‌کنم
مجبور یعنی؛ مرده ،ولی درخصوصِ تو
من حقِ انتخاب را باور نمی کنم
از شعرها نپرس، نمی‌پرسم از خودم
حتی همین جواب را باور نمی‌کنم
در سینه بی‌حساب به خودم مشت می‌زنم
از علم‌ها حساب را باور نمی‌کنم
آیا گناهکار خودمم توی انزوا ؟
آری خودم ثواب را
از دعوا و ادعای احمدی نژاد با برادران لاریجانی (ها ) و اتفافات تلخ مجلس همگی مطلعیم!
در خبر ها آمده است بعد از دستگیری اتباعی ، آقای فاضل لاریجانی نیز دستگیر شده است!
از آنطرف حمید بقایی که در دوران مسئولیت صادق لاریجانی به حبس محکوم  و دوران محکومیت خود را می گذراند، با اعتصاب  و این روزها با سکته مغزی دست و پنجه نرم می کند! 
همگان می دانیم که مبارزه با فساد به قول حضرت آقا،شبیه مبارزه با "اژدهای هفت سر" و به تعبیر این بنده ی ناچیز شبیه "بوته ی ک
گفتنِ این که کدام مسئولِ سیاسی فاسد است یا آن جای مملکت خراب است به تنهایی کافی نیست. این غر غر کردن بهتر است در گلو خفه شود و آدمش هم بمیرد. این حرف زدن فقط حالِ آدم را خراب می‌کند و امید را می‌سوزاند.
مادامی که بیانِ مشکلی همراهِ راهکار و به دنبالش مطالبۀ جمعی مردم نباشد، بی فایده است. این جاست که ارزش جریان سازی مشخص می‌شود.
فرض کنید الآن مشکلِ گرانی داریم، تک تک غر غر کنیم هیچ اتفاقی نمی‌افتد.
جمعی هم غر غر کنیم باز هم فرقی نمی‌کند.
جمعی ه
دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است شما را به تعویض درب داخلی سوق دهد. اگر درب بیش از تعمیر آسیب دیده یا پیچ خورده باشد ، باید از ضرورت تعویض شود. درهای شما فقط ممکن است قدیمی باشد و بخواهید دوباره تغییر دهید.
به هر دلیلی ، ما در اینجا هستیم تا به شما بگوییم که تعویض درب داخلی یک پروژه ساده است که می توانید به تنهایی از آن مراقبت کنید! این مراحل ساده را دنبال کنید تا خانه خود را کمی انتخاب کنید.
1 درب تعویض را انتخاب کنیدقبل از اینکه هر درب داخلی را

اعتصاب کارکنان نخست‌وزیری؛ بازداشت بسیاری از وزراء و کارمندان عالی‌رتبه دولت به جرم فساد مالی و سوءاستفاده از بیت‌المال توسط دولت بختیار
بختیار تمام پایگاه‌هایش را از دست داده و همچنان با انجام مصاحبه‌های مختلف سعی در به رخ کشیدن قدرت خود دارد. محورهای مورد تاکید و تهدید او در مصاحبه‌ها این‌ها هستند:
- به آیت‌الله خمینی اجازه تشکیل دولت موقت را نمی‌دهم.
- کسانی را که جنگ داخلی راه بیندازند اعدام می‌کنم.
- تمام نظرات امام خمینی را د
آنچه درباره صدام حسین نمی دانستید

صدام مدت هاست که اعدام شده است. میراث او اما چیزی جز جنگ و ترور نبود که همگان از آن اطلاع یافته اند. با این حال، برخی از جنبه های زندگی او وجود دارند که کمتر شناخته شده اند. در این جا 13 نکته ای بیان می شوند که شاید تا به حال درباره دیکتاتور بزرگ قرن نمی دانستید. تاثیرپذیری او از استالین، بی سوادی تا سن ده سالگی و صدور مجوز قانونی برای قتل زنان توسط همسران شان تنها بخشی از مسائل مرتبط با او و دوران زمامداری اش بو
من همیشه وقتی از خونه می‌رم بیرون به محض اینکه می‌رسم سر خیابون از آسمون و زمین تاکسی می‌ریزه جلوی پام. یعنی بعضی وقت‌ها می‌تونی ماشین مورد نظرتو انتخاب کنی. بعضی وقت‌ها می‌تونی ناز کنی که مثلا من سوار پیکان قراضه نمی‌شم و سوار سمند شی :/ دیدم که می‌گم...خلاصه تو شهر ما مثل قارچ تاکسی رشد کرده. دیروز فکر کردم مثل همیشه باید حداقل زیر یه دیقه تاکسی گیرم بیاد اما نیومد :/در واقع دیروز که دو بار بیرون رفتم. سر جمع نزدیک یک ساعت و نیم منتظر تاکس
چند روز پیش دوتا فیلم با یک موضوع تقریبا شبیه به همدیگه دیدم.یکی ایرانی و اون یکی هم آلمانی.
هردوتا فیلم روایت روزهای جنگ بودند و شخصیت های اصلی هم نوجوان . اما
_اولی فیلم جوجو ربیت بود.یک قصه از دل جنگ جهانی دوم.جوجو عضو یک خانواده آلمانی و خشکه که فقط عقاید هیتلر را قبول داشتند و از نظر اونا یهودی ها بدترین موجودات عالم بودند تا اینکه یک روز جوجو با یک دختر بچه یهودی آشنا می شود..
_دومین فیلم بیست و سه نفر بود.یک قصه از دل روزهای اسارت و زندان ه
پیامی که امروز رهبری دادند(اگه نخوندید تو این لینک هست قضیه بنزین و حقوق شهروندی ما) از نظر من قابل ارائه شدن به عنوان یک درس 3واحدی تو دانشگاه ها هست
تو این پیام شما مجموع اصول کارشناسی و دقیق مدیریت اعتراضات ها و مدیریت متعارض اوضاع + کنار مردم ایستادن شخص اول مملکت رو میتونید ببینید
یک مسئله ی اساسی تو اصول مدیریت هست که میگه اگه در مقابل اعتراض ناحق  و زیاده خواهی و اعتصاب و شورشکارکنان یا کارگران، شما به عنوان یک مدیر، نرمش نشون بدید، ای
مهندس منصور یزدی زاده مدیر عامل ذوب آهن اصفهان در آغازین روزهای سال جدید "سال رونق تولید" ، و به منظور بهره مندی از رهنمودهای ارزشمند آیات عظام ، بطور جداگانه با آیت ا...العظمی مظاهری رییس حوزه علمیه و آیت ا... طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان دیدار و گفتگو نمود.به گزارش TSEpress مدیرعامل ذوب آهن اصفهان نیز در این دیدارها ، گزارشی از عملکرد این شرکت در سال ۹۷ ارائه نمود و  گفت : در سال گذشته با وجود مشکلات مختلف از جمله عدم دسترسی ب
اید باورتون نشه ولی من از بهشتی تا پل گیشا رو اول تو برف ۶۰سانتی و بعد تو اغتشاشات پیاده رفتم حدود ۲ساعت و نیم یک بند پیاده:/
تازه بعدش رسیدم به مترو و از اونجا که به مقصد رسیدم باید سوار اتوبوس بشم که ایناهم اعتصاب کردند و نمیان یه ۲۰دقیقه‌ای پیاده رفتم بعد یه اتوبوس دمش گرم نگه داشت الان در حال حاضر تو اتوبوس هستم ولی مامان گفته میدون اصلی شهر رو بستن و تو از یه مسیر دیگه پیاده بیا
چمران به سمت پایین رو چنتا ماشین کل بزرگراه رو بستن و از اون س
شاید باورتون نشه ولی من از بهشتی تا پل گیشا رو اول تو برف ۶۰سانتی و بعد تو اغتشاشات پیاده رفتم حدود ۲ساعت و نیم یک بند پیاده:/
تازه بعدش رسیدم به مترو و از اونجا که به مقصد رسیدم باید سوار اتوبوس بشم که ایناهم اعتصاب کردند و نمیان یه ۲۰دقیقه‌ای پیاده رفتم بعد یه اتوبوس دمش گرم نگه داشت الان در حال حاضر تو اتوبوس هستم ولی مامان گفته میدون اصلی شهر رو بستن و تو از یه مسیر دیگه پیاده بیا
چمران به سمت پایین رو چنتا ماشین کل بزرگراه رو بستن و از اون
عوامل مؤثر بر کارآفرینی؟
کارآفرینی یک فرآیند پیچیده که تحت تأثیر فعل‌وانفعال دامنه گسترده‌ای از عوامل مختلف قرار می‌گیرد. ازجمله مهم‌ترین عواملی که کارآفرینی را تحت تأثیر خود قرار می‌دهند می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

الف. عوامل فردی 
عوامل فردی با شایستگی و توانمندی‌ شخصکارآفرین در ارتباط ند:
• ابتکار عمل: کارآفرین بدون نیاز به درخواست یا دستور دیگران دست‌به‌کار می‌شود؛
• فعال و نه منفعل: فرصت‌ها را شناسایی و از آن‌ها بهره
1) وزیر دادگستری و برابری جمهوری ایرلند، با صدوربیانیه ای از اجرایی شدن قانون جدید جرم انگاری خشونت خانگی خبر داد. این قانون کنترل غیرخشونت آمیز در یک رابطه صمیمی را جرم انگاری می کند و به شناسایی تاثیر نوعی از رفتار می پردازد که می تواند به اندازه آزار فیزیکی برای افراد مضر باشد، قانون مذکور نوعی از سوء استفاده از اعتماد منحصر به فرد در یک رابطه صمیمی را شناسایی می کند و حفاظت جدیدی را برای قربانیان «کنترل اجباری» فراهم می سازد که در آن مجر
گرتا تونبرگ یک فعال سوئدی در اقلیم جوانان است که به دلیل تلاش هایش در مبارزه با تغییرات آب و هوایی ، در سراسر جهان شناخته شده است.گرتا تونبرگ کیست؟گرتا تونبرگ یک فعال جوان اقلیمی سوئد است که از آغاز سال 2018 جنبش بین المللی برای مبارزه با تغییرات آب و هوا را برانگیخت. با پیام ساده "اعتصاب مدرسه برای آب و هوا" که به خط نوشته شده است روی پوستر پوستر ، تونبرگ جمعه ها را پرش کرد و به اعتراض خود در خارج از پارلمان سوئد پرداخت. با تشکر از رسانه های اجتم
گرتا تونبرگ کیست؟گرتا تونبرگ یک فعال جوان اقلیمی سوئد است که از آغاز سال 2018 جنبش بین المللی برای مبارزه با تغییرات آب و هوا را برانگیخت. با پیام ساده "اعتصاب مدرسه برای آب و هوا" که به خط نوشته شده است روی پوستر پوستر ، تونبرگ جمعه ها را پرش کرد و به اعتراض خود در خارج از پارلمان سوئد پرداخت. با تشکر از رسانه های اجتماعی ، اقدامات او گسترش یافته و میلیون ها جوان در سراسر جهان را تحت تأثیر قرار داده است تا در سازماندهی و اعتراض خود را برگزار کنند
فرمت: ppt
تعداد اسلاید: 166

فهرست مطالب:
نظریه ی "پنجره های شکسته"
نظریه " پنجره های شکسته " در دانشگاه
رابطه مستخدم با سازمان مبتنی بر کدام تاسیس حقوقی است؟
تعریف مامور دولت
شخصیت حقوقی
اختیار و مسئولیت
انواع اشخاص حقوقی
انواع مختلف شرکت های تجاری
حقوق و تکالیف اشخاص حقوقی
تفویض اختیار و وکالت
تفاوتهای تفویض اختیار و وکالت
تعریف قانون در مفهوم خاص
انواع قانون
تعریف قانون در مفهوم عام
زمان لازم الاجرا شدن قانون
روزنامه رسمی کشور
جرم چیست؟
ا
هرچقدر که میخوام وانمود کنم که حالم خوبه، بازم نمیشه
خوب نیستم
روزهای سختی می گذرونم
دوره ی گذر
خانواده م این روزها جز سخت ترین شرایط زندگی من محسوب میشن. تحمل کردن عقاید و تعصبشون واقعا سخت و انرژی گیره. خوشحال نیستم. بغض دارم. 
از اینکه انقدر بی حامی هستم، دلگیرم.
خانواده ای ک انقدر ادعا دارن ولی در درون به شدت خودخواه هستن و نمیخوان من براشون مشکل و سختی باشم. حاضر نیستن منو حمایت کنن و  اینو چندین بار علنی کردن که براشون مشکلی درست نکنم و ر
ابتدابابت سروشکل نیمه کاره وبلاگ جدیدم پوزش میخوام ، چون بتازگی استارتشو زدم وهنوز دارم روی جابجایی وب قدیمیم به اینجا کارمیکنم، خلاصه اینکه فعلا تا تکمیل و آماده سازی نهایی قالب وبلاگ مونده.
.
و اما چهارشنبه ای که گذشت روز کارگر بود!!!!
هر چقدر علامت تعجب بزارم جلوی این جمله بازم کمه ،
روز کارگر
روز قشری که بی ریا و به یقین ، مفهوم کلمه مظلومیت را بیان میکنه،
قشری که چندان فرصت آزادی ندارن تا به مثال اقشار دیگر حداقل تحسنی برای احقاق حقوق پای
سلام دوستان
 متن زیر برداشتی است از  ehsanname@ دکتر احسان رضایی
❌ روزه نمی‌گیرم چون برای بدن ضرر دارد. این‌همه ساعت با معده خالی، همه اسیدها و آنزیم‌ها هم دارند ترشح می‌‌شوند... خب معلوم است پدر صاحب‌بچه بدن را درمی‌آورد! کم خوردن و پرهیز در رژیم غذایی، غیر از این اعتصاب غذای طولانی‌مدت است. هی نگویید فلان دکتر گفته روزه برای سلامتی ضرر ندارد، بهمان دکتر گفته تازه برای بدن مفید هم است. خب من هم می‌توانم از بیسار دکتر برایتان فکت و نشانه بیا
چراغ معلق بازداشتگاه/آسایشگاه/پالایشگاه که روی صورتم قفل می‌کند، چشم‌هایم را روی همه چیز و همه کس می‌بندم. مهم نیست بازجوها چه می‌خواهند؛ یکی انگیزه‌ها را می‌پرسد، یکی علائمم را و یکی حرف حسابم را و من اعتصاب صدا کرده‌ام.
به جرم قتل آینه و سنگ‌ها، برای تسکین درد زخم‌ها و برای تلخیص استعاره‌ها چپ و راستم می‌کنند. شاید به زودی اعدام، احیا و افشا شوم. من حرف‌های صاف و ساده‌ام را برای طناب دار نگه داشته‌‌‌ام، برای ارواح شب، برای خاطرات
با استفاده از نصب درب ضد سرقت در SYDNEY ، خانه تجاری خود را بسازید.به عنوان یک مالک ملک ، امنیت همیشه یکی از اولویت های اصلی شما خواهد بود. چه خانه ای باشد که با شما عزیزان به اشتراک بگذارید یا محل کار شماست ، نباید هنگام مصون نگه داشتن اموال خود و افراد در آن ، سازش نکنید. اقدامات بسیاری وجود دارد که می توانید انجام دهید ، مانند یک شرکت امنیتی استخدام ، نصب سیستم های نظارت و زنگ خطر ، یا ورود به سادگی ورودی ها و خروج ها به گونه ای که آنها اثبات جرم
با استفاده از نصب درب ضد سرقت در SYDNEY ، خانه تجاری خود را بسازید.به عنوان یک مالک ملک ، امنیت همیشه یکی از اولویت های اصلی شما خواهد بود. چه خانه ای باشد که با شما عزیزان به اشتراک بگذارید یا محل کار شماست ، نباید هنگام مصون نگه داشتن اموال خود و افراد در آن ، سازش نکنید. اقدامات بسیاری وجود دارد که می توانید انجام دهید ، مانند یک شرکت امنیتی استخدام ، نصب سیستم های نظارت و زنگ خطر ، یا ورود به سادگی ورودی ها و خروج ها به گونه ای که آنها اثبات جرم
بالای آب می‌آیی نفس می‌گیری دوباره زیر آب می‌روی،
این تمام حکایت بالا و پایین زندگیست، بالا آمدنت هم در خدمت پایین رفتنت خواهد بود.
شما هم باشی خسته می‌شوی، نمی‌شوی؟ نفس کم می‌آوری، نمی‌آوری؟ بعد هم بالای آب عده‌ای
خوش‌گذران پیدا شوند و به تو بگویند خوش باش، بخند، از زندگی لذت ببر. چه می‌کنی؟ تنها
یاد نفرینی می‌افتی که می‌گفت روی آب بخندی. اگر خون به مغزت برسد اتوپیای تو می‌شود
خشکی یعنی همان خاک و خل، یعنی همین خاک خل‌پرور. آن قدر ر
مشکلات اصلی دستگاه یو پی اس 
مشکلات مربوط به منبع تغذیه معمولاً در هر سال منجر به زیانهایی نزدیک به میلیاردها دلار می شود. موارد زیر هفت مشکل اصلی برق است که توسط یک سازمان بین المللی استاندارد ، موسسه مهندسان برق و الکترونیک مشخص شده است.
گذرا
گذرا آسیب پذیرترین نوع مشکلات برق است. اینها تغییرات ناگهانی در قدرت است و از آن به قدرت افزایش یا سنبله قدرت یاد می شود. در این شرایط قدرت از حد طبیعی خود فراتر رفته و باعث اضافه بار می شود که به نو
دیشب آنقدر قلبت تند زد که داشتی به خط پایان عشق می‌رسیدی، به تحریرِ دوست‌داری‌ام خندیدی، نبضت را محاسبه کن! این‌قدر ظریف نباش، پروانه‌ها بلندت می‌کنند. آن وقت سراغ سرمه را از کدام آیینه بگیریم که به لهجهء چشم آهوان آشنا باشند؟
آدم وقتی تو را می‌بیند به یاد فراموشی می‌افتد، چرا با لب‌های تصنیف ور می‌روی! چرا از نفرین چکاوک نمی‌ترسی. نمی‌ترسیم! که شقایق‌ها اعتصاب عزا کنند؟ تو مال همین غربتی، تو اهل همین جاده‌ای، تو گاهوارت سفرست. چ

هو سمیع
.
#قسمت_سی_و_سوم
.
- خواهش می کنم
آقا سعید ... .
رفت بیرون در حالی که در رو قفل می کرد
مولی اومد جلوش
- چیکار می کنی سعید
- حبسش می کنم
همین جا می مونه تا راضی شه بره
- بس کن سعید ... بس کن مرد...عین بچه ها رفتار نکن
سعید به آغوش مولوی پناه برد و گریه امونش رو برید
- به خدا خانم دکتر اگه پات رو بگذاری بیرون اون دنیا جلوی تو می ایستم با ابوذر جلوت می ایستم

من اشک می ریختم ولی غیر از اشک چی کار می تونستم بکنم
چند روز چیزی نخوردم
اعتصاب غذا بود که سعید
ای مرغِ سحر! چو این شبِ تار
بگذاشت ز سر، سیاه‌کاری،
وز نفحه‌ی روح‌بخشِ اسحار
رفت از سرِ خفتگان، خماری،
بگشود گره ز زلفِ زرتار
محبوبه‌ی نیلگونْ عماری،
یزدان به‌ کمال شد پدیدار
و اهریمنِ زشت‌خو حصاری،
یادآر ز شمعِ مرده! یادآر!

چون باغ شود دوباره خرّم
ای بلبلِ مستمندِ مسکین!
وز سنبل و سوری و سپرغم
آفاق، نگارخانه‌ی چین،
گلْ سرخ و به‌ رخ عرق ز شبنم،
تو داده ز کف زمامِ تمکین،
زان نوگلِ پیش‌رس که در غم
نا‌داده به‌ نارِ شوقْ تسکین،
از‌ سردیِ
تخمین زمان برای آدمک هابا نگاهی گذرا از صفحه پیام اکثر درگاه های مترجمان ، ده ها پیام مانند این خواهید یافت:
من مبتدی هستم ، آیا کسی می تواند به من بگوید که معمولاً چند مترجمان باید یک مترجمی را ترجمه کند؟
پیامها ممکن است کمی متفاوت باشند ، به جای صفحات از کلمات یا سطرها درخواست می کنند ، اما همه آنها اساساً یکسان هستند: "من نمی دانم چه کاری انجام می دهم: چه مدت طول خواهد کشید؟"
اگر شما یک مبتدی واقعی باشید ، ممکن است واقعاً آن را نشناسید ، اما ح
ابتدابابت سروشکل نیمه کاره وبلاگ جدیدم پوزش میخوام ، چون بتازگی استارتشو زدم وهنوز دارم روی جابجایی وب قدیمیم به اینجا کارمیکنم، خلاصه اینکه فعلا تا تکمیل و آماده سازی نهایی قالب وبلاگ مونده.
.
روز کارگر
قشری که چندان فرصت آزادی ندارن تا به مثال اقشار دیگر حداقل تحسنی برای احقاق حقوق پای
کتاب بحران و مدیریت شهری نوشته لقمان توتونچی، به مباحثی چون؛ مدیریت بحران و راهکارهای آن در ایران، سناریوها و حالات مختلف بحران، پیش‌بینی‌های ایمنی بلایای طبیعی و… می‌پردازد.
وضعیت بحران را می‌توان به وضعیتی گفت که شرایط دچار بی‌نظمی شده و به خطر می‌افتد. بحران یک موقعیت غیرمعمولی است که در آن اتفاقات غیرمنتظره و پیش‌بینی‌ناپذیر مثل زلزله، سیل، آتش‌سوزی، اعتصاب و… رخ می‌دهد. امروزه در دنیایی به سر می‌بریم که در هر لحظه آن امکان ب
.
روز کارگر
عموم ( The Public 2018 ) فیلمی در ژانر درام محصول سال ۲۰۱۸ کشور آمریکا به کارگردانی امیلیو استوس می باشد . این فیلم در ۵ آوریل ۲۰۱۹ در آمریکا اکران شد . در ادامه با استارت دانلود همراه باشید .

خلاصه داستان فیلم The Public 2018
یک گروه بزرگ از مشتریان کتابخانه مرکزی که اکثر آنها بی خانمان هستند، زمانی که یک جبهه ی سرد وحشیانه و شدید در حال رسیدن به شهر سینسیناتی واقع در اوهایو می باشد، در می یابند که تمام پناهگاه های اضطراری پر شده اند. به علت نزدیک بودن جب
شیر مادر از نظر داشتن پروتئین و ویتامین از هر غذای دیگری برای نوزاد مفیدتر است و می تواند پاسخگوی همه نیازهای رشدی کودک باشد . شیر مادر یک منبع تغذیه ای غنی است و هم چنین از ابتلای نوزاد به بیماری ها جلوگیری می کند . به همین دلیل امروزه توصیه می شود نوزادان از شیر مادر تغذیه کنند ولی در برخی مواقع نوزاد مشکلی دارد و نمی تواند از سینه مادر شیر بخورد .
سینه نگرفتن نوزاد اغلب در روز اول تولد نوزاد دیده می شود که در بیشتر مواقع در روزهای اول بعد از ت
صبح ساعت شیش از خواب بیدار می‌شی تا تمرینای ریاضی رو بنویسی. اصلا کی می‌دونست که تمرین ریاضی داریم؟
ابرا اومدن پایین. پایین پایین. تو ابرا راه می‌ری تا برسی به مدرسه. تیکه‌های کوچیک یخ می‌ریزن رو سر و صورتت. چه ناز، چه قشنگ. 
می‌رسی. حالا کی می‌دونست که می‌تونی هم عاشق ریاضی باشی و هم پنج بار یه سوال رو حل کنی و به نتیجه نرسی، چون هر بار به جای معکوس، عددا رو قرینه کردی. که می‌تونی هر بار چرت‌و‌پرت بنویس چون چشمات آلبالوگیلاس می‌چینن و من
در روزی که بهائیان تحت عنوان عید رضوان می نامند، بها از ایران فراری داده شده بود و محیای سفر به مناطق فلسطین اشغالی بود که ادعاهای دروغین خود را علنی کرد.
رهپویان
هدایت: ساخت تقویم
مجعول و مناسبت سازی از ویژگی های فرقه ضاله بهائیت می باشد و آنان می خواهند
روزهایی که سرکردگان شان در آن مدعی خدایی و الوهیت شده اند جشن گرفته شود. ایام
نحسی که آن سرکردگان بهائیت بافته های شان را علنی کرده و حتی خود را بالاتر از
خدا معرفی کرده اند، امروزه توسط بها
با تصویر و سرنوشت فرهاد اشک میریزم ولی حس بد دولتی بودن بیشتر از مشت گره‌کرده اش، بیشتر از لبان سرخ او، بیشتر از فداکاری او، بیشتر از برادردوستی‌اش، بیشتر از غم پدر و مادرش عذابم می‌دهد. امثال منِ دولتی‌ حق اشک ریختن بر کاری که مسبب‌اش هستند را ندارند.
همین سال گذشته بود که به واسطه دولتی بودن از فساد گسترده‌ای که استاندار سابق آذربایجان‌غربی از همین مرزهای غربی و سهمیه‌های مرزنشینان داشت شنیدم، بعدها پرونده فساد جناب استاندار علنی ش
چشم انداز بازار پمپ های خلاء تقویت کننده ترمز ، تجزیه و تحلیل جامع به همراه بخش عمده و پیش بینی ، 2019-2025. گزارش بازار پمپ های خلاء تقویت کننده ترمز منبع ارزشمندی از داده های روشنگری برای استراتژیست های تجاری است. آن را با استفاده از داده های تجزیه و تحلیل رشد ، درآمد ، تقاضا و عرضه (در صورت کاربرد) ، مرور کلی در صنعت ارائه می دهد. این گزارش چشم انداز فعلی در مناطق جهانی و کلیدی را از منظر بازیکنان ، کشورها ، انواع محصول و صنایع نهایی بررسی می کند.
با اینکه سند بنیادین تحول در آموزش تهیه شده، و لی هیچکدام از نهادها که ماموریت آموزش دارند، آن را نمی پذیرند! اصلا تحول را نمی پذیرند، فقط گاهگاهی چند اعتصاب و جواب به اعتصاب ها و تمام! علت اینهمه کوتاهی در این امر و امور مشابه، آن است که اصلا اعتقادی به تحول ندارند. می گویند البته ایراداتی هست! ولی تحول معنی ندارد. روحیه محافظه کاری و حفظ وضع موجود، از انجا ناشی می شود که کلیه عناصر مامور به تحول، همگی کاملا مسن و از پا افتاده هستند، توان پیمو
موادی که برای درب منزل خود انتخاب می کنید باید بتواند در برابر باد ، باران و نور خورشید مقاومت کند و در عین حال قدرت نگه داشتن مزاحمان را دارد. صاحبان خانه همچنین می خواهند یک درب ورودی که جذاب است و نمای بیرونی خانه را تکمیل می کند. استیل و چوب مواد استاندارد برای درهای ورودی هستند زیرا هر دو انتخابی محکم و با دوام هستند. اما هرکدام جوانب مثبت و منفی دارند که ممکن است یک ماده را برای خانه شما نسبت به دیگری مناسب تر کند.
هزینه و کارایی
درهای است
با اینکه آدمیها از روی غرور و خود خواهی همیشه و در همه جا خران را سمبل بی هوشی و خریت میدانند ولی خران در بسیاری از موارد تیز هوش و دور اندیشی خود را بدون تظاهر و خودنمائی  به ثبوت رسانیده اند و از جمله در راه پیمائی بدون وسائل علمی همیشه کوتاه ترین و راست ترین راه را انتخاب می کنند و در علم هندسه (که برهان حمار ) معروف است، خر از هر راهی که یکبار برود بخوبی یاد میگیرد و بار دوم در همانجا ترمز میکند .
در تیز هوشی و دور اندیشی و واقع بینی همین قدر ب

سیستم حقوق و دستمزد آموزش و پرورش
بسیاری از صاحب نظران، علوم اداری و مدیریت بر این باورند که نخستین و نهایی‌ترین هدف افراد از پذیرش شغل برخورداری مادی او به زبان رایج دریافت حقوق و دستمزد است
مشخصات فایل

تعداد صفحات
34

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
doc

دسته بندی
حسابداری

توضیحات کامل
سیستم حقوق و دستمزد آموزش و پرورش

بسیاری از صاحب نظران، علوم اداری و مدیریت بر این باورند که نخستین و نهایی‌ترین هدف افراد از پذیرش شغل برخورداری مادی او
مشکلات ایران با جهان پس از کرونا
بنا بر گزارش ها ، ایالات متحده سیستم های ضد موشکی پاتریوت را به همراه سایر دارایی های نظامی پادشاهی عربستان سعودی از بین می برد ، در حالی که ساخت نظامی را خنثی می کند که با آتش زدن تنش ها با ایران در سال گذشته آغاز شد. روزنامه وال استریت ژورنال ، با استناد به مقامات ناشناس آمریکایی ، روز پنجشنبه گزارش داد که چهار باتری موشک های سطح به هوای پاتریوت ،
به منظور محافظت از دارایی های زمینی در برابر حملات موشکی و هوا
در سال ۱۳۰۸ که من در مدرسه‌ متوسطه نمره دو رشت بودم رئیس مدرسه با یکی از همکلاسی‌های ما در افتاد. ما ناچار شدیم به عنوان کمک به این همکلاسی که رئیس مدرسه می‌خواست اون رو اخراج کنه دست به یک اعتصاب بزنیم. بر اثر اون اتفاق مدرسه‌ ما منحل شد. از تهران مدبر‌الدوله که آن وقت معاون وزارت معارف بود به اتفاق آقای محسن قریب که رئیس اداره کل تفتیش بود به گیلان آمدند. نتیجه این شد که ده نفر ما را برای همیشه از ادامه تحصیل در گیلان محروم کردند. و مدرسه را
سلام
دست نوشته های یک دانشجوی ایرانی در  فرانسه: 
« همین چند روز پیش بود، یک ساعت زمان گذاشتم نظر دوست فرانسوی ام را درباره ایران بر اساس آنچه رسانه ها ساخته بودند تغییر دهم.
گفت: واقعا سفر به ایران خطرناک نیست؟
گفتم: اصلا و ابدا؛ یکی از امن ترین مناطق جهان محسوب می شود و ...
عکس های ایران را نشانش می دادم و از مکان های دیدنی اش تعریف می کردم.
هر چند عکس که می دید می پرسید خودت این ها را گرفتی ؟ و من تایید و تاکید که معلومه! پس کی گرفته!
فکر کنم فکر م
میدان کاخ سن پترزبورگ

میدان باشکوه کاخ (قصر)، قلب تاریخی شهر سن پترزبورگ روسیه را تشکیل می‌دهد.
دور تا دور این کاخ را مجلل‌ترین ساختمان‌های تاریخی سن پترزبورگ فرا گرفته‌اند. میدان کاخ یا میدان قصر در بین سال‌های ۱۸۱۹ تا ۱۸۲۹ توسط «کارلو روسی» (Carlo Rossi) یک معمار نئوکلاسیک ایتالیایی که قسمت اعظم خیابان‌ها و میدان‌های سن پترزبورگ را طراحی کرد ساخته شد. این میدان نقشی کلیدی در تاریخ سن پترزبورگ داشته است. فاجعه «یکشنبه خونین» در ۲۲ ژانویه
گزارش واشر (مهر مکانیکی) کلیه جوانب بازار "واشر (مهر مکانیکی)" را در بر می گیرد. این اصطلاحات اساسی بازار و اطلاعات تحلیلی پیشرفته را به روشی قابل فهم ارائه می دهد که نه تنها توسط یک متخصص بلکه یک فرد غیرمستقیم قابل تفسیر است. یکی از مهمترین توضیحات در این گزارش ، اطلاعات کامل در مورد بازیکنان اصلی اصلی ElringKlinger ، Freudenberg Sealing Technologies، Trelleborg، The Flexitallic Group، Dana، Federal-Mogul، EnPro Industries، WL Gore and Associates، Parker Hannifin، Uchiyama Group، Teadit ، Sakagami Seisakusho ، صنعت بسته بندی Sanwa
نج یک انسان
رنجنامه زندانی سیاسی و فعال حقوق بشری، فرزاد کمانگر
اینجانب فرزاد کمانگر معروف به سیامند معلم آموزش وپرورش شهرستان کامیاران با 12 سال سابقه تدریس که یکسال قبل از دستگیری در هنرستان کارودانش مشغول به تدریس بودم و عضو هیئت مدیره انجمن صنفی معلمان شهرستان کامیاران شاخه کردستان بودم و تا زمان فعالیت این انجمن و قبل از اعلام ممنوعیت فعالیتهای آن مسئول روابط عمومی این انجمن بودم.
همچنین عضو شورای نویسندگان ماهنامه فرهنگی – آموزشی
#انسان_شناسی#مهدی_رجبیان رو می شناسی؟!اون یه انسان تمام عیارهفرق بین "آدم" و "انسان" رو می دونی که؟! نمی دونی؟!خب ببین، دکتر #علی_شریعتی می گه "آدم یک بودن است و انسان یک شدن" و این یعنی انسان نمودی تکامل یافته تر و کامل از تر یه آدمه. آدم زندگی می کنه و نمی فهمه زیستن یعنی چی، انسان زندگی می کنه و زیستن رو از اعماق وجودش می فهمه. از یه آدم اگه بپرسی هوایی که تنفس می کنی از چه عناصری تشکیل شده؟ می گه حاجی ما رو گیر آوردی؟! اما اگه از یه انسان این سوال ر
بیمه پول یکی دیگر از رشته‌های
بیمه‌ای زیرمجموعه گروه بیمه باربری می‌باشد که در آن انواع وجوه
نقد شامل انواع پول رایج (اسکناس، مسکوکات) و ارز و وجوه غیرنقد شامل انواع چک،
سفته، تمبر، اوراق قرضه و مشارکت، شمش و سکه‌های طلا و نقره تحت پوشش بیمه قرار
می‌گیرد.
بیمه پول
مشتمل بر 2 زیررشته می‌باشد که عبارتند از:

بیمه وجوه
و مسکوکات )درراه(
بانک‌ها، موسسات و شرکت‌ها جهت
انتقال پول از دفاتر خود به بانک‌ها و واحدهای تابعه و یا بالعکس و یا
Prachi Desai با خوشآمدگویی از شهر قومیت و فرهنگ ، در سن جوان 17 سالگی اولین بازی خود را آغاز کرد و شروع بازیگری خود را روی پرده کوچک با Ekta Kapoor به عنوان مربی خود شروع کرد ، Prachi در خبرهای خود برای اولین بار در بالیوود ، Rock on! وی با کسب جوایز راهی برای عملکرد شگفت انگیز خود به عنوان بنی در تلویزیون ، توانست قلب بسیاری از کارگردانان در شهر تاون را جلب کند. سرانجام ، Prachi Desai جوان و زیبا نیز نام جدیدی در لیست مد های برتر است!
Prachi Desai بدون آرایش1. قدرت گل:
قدرت گل
داستان‌هایی با تاریخ مصرف

عنوان داستان : چهار داستان مینیمالنویسنده داستان : سعید فلاحی
---------------------کت و شلوار---------------------مجری تلویزیون با ژست همیشگی‌اش، شروع به سخن راندن کرد: «و توجه شما را گزارشی از اعتصاب کارگران نساجی بروجرد در پی عدم پرداخت هفت ماه حقوقشان جلب میکنم».و تلویزیون گزارش را پخش کرد.پشت صحنه، یکی از عوامل از مجری پرسید: «مبارک باشه! کت و شلوار نو خریدی؟!»- «آره دوخت ایتالیاس! پارچه اش پشمِ نیوزیلنده و آسترش ابریشم ترکی
آدم وقتی کار ثابت ندارد و پروژه ای کار می کند، ممکن است چند ماه هیچ کاری نداشته باشد اما در عوض چند ماه مجبور باشد فشرده کار کند. برای من هم این اتفاق چند بار افتاده است. آخرینش همین چند ماه پیش شروع شده بود. 
بهار را با یک سفر عالی و البته حال روحی نچندان خوب تمام کرده بودم. تابستان با حال روحی نسبتا بد،بی کاری و عبور از سی سالگی گذشت و درست آخر تابستان برای همکاری با یک  پروژه دعوت شدم. کار از سی و یک شهریور ماه کلید خورد.
قصه پروژه چه بود؟ ساخت
-رنگین کمان2-دومینو3-پدال4-ستاره5-نیرنگ6-رباط7-پیچ گوشتی8-دست انداز9-فدات10-آسمون11-چاقوکش12-دارچین13-نقاط ضعف14-تاس کباب15-اتوبوس16-زخم زبان17-لیوان18-سیرابی19-شیک پوش20-بلندگو21-سیاتیک22-ستایش23-بمباران24-شیر توشیر25-سیزده به در26-بی برو برگرد27-تخمه آفتابگردان28-تخته سیاه29-پروتون30-خیار قلمی31-سرپرست32-منظور33-مثبت34-تنیس35-شاپور36-از سحری تا افطار می خورم37-یخمک38-بنلادن39-جهان بینی40-چین و چروک41-ساکسیفون42-سرشیر43-اسکیمو44-عابدینی45-ماتریکس46-گلابی47-طوطی48-موجودی49-بت
شرکت سازه گستر سهند با سالها تجربه در زمینه اجاره کلایمر، فروش کلایمر،
تعمیر از برترین شرکتهای کلایمر در تهران و کرج می باشد تمام دستگاه های
کلایمر توسط مهندسین شرکت طراحی و به تولید میرسند و از بابت امنیت و ..
بهترین گزینه برای انتخاب در پروژه ها میتواند باشد کارشناسان بخش فروش  و
اجاره آماده پاسخگویی به سوالات شما در  رابطه با ااستفاده کلایمر و خرید
کلایمر و یا اجاره کلایمر می باشند.
آسانسورها
وسیله ای برای حمل و نقل در حالت عمودی هستن
امروز یادم افتاد چه قد میتونستم تو بچگی اعصاب خردکن باشم :))) قضیه از اونجایی شروع شد که من تک فرزند بودم با یه پدر و مادر شاغل که نیاز به مراقبت داشتم اونم وقتی 5 یا شاید 6 سالم بود. پس خانوادۀ محترم برای مراقبت از من به فکر استخدام یه پرستار افتادن که خب بنده از همون اولم خوشم نمیومد، میگفتم خودم تنها از پس همه چی بر می آم و از اینجور حرفایی که همۀ بچه ها میگن تا یه غریبه پیششون نمونه، حتی اگه طرف یه پرستار باشه. خیلی خوب یادمه که 4 تا اومدن و هیچ ک
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ خورشیدی
۱۲ شعبان ۱۴۴۰ هجری
۱۸ آوریل ۲۰۱۹ میلادی

رویدادهای مهم این روز در تقویم خورشیدی ( ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ )
• تولد حضرت آیت اللَّه "سید علی حسینی خامنه ‏ای" رهبر معظم انقلاب اسلامی در مشهد مقدس (۱۳۵۸ ق / ۲۹ فروردین ۱۳۱۸ ش)
• حماسه ناوچه قهرمان جوشن در خلیج فارس (۱۳۶۷ ش)
• روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی
• شهادت شهید اسماعیل افراسیابی (۱۳۶۷ ش)
• دکتر محمد سام استاندار اصفهان به سمت وزیر اطلاعات تعیین شد(۱۳۵۰ش)
کویر تگزاس ، کاترینا (کارمن اژگو) یک تایر را منفجر می کند. دختر جوان او (آپولونیا پرات) پرسه می زند و در شرایطی که به دلیل موقعیت مکانی دور افتاده کاملاً ناامید به نظر می رسد ، دچار نیش تند و تیز می شود. همانطور که اتفاق می افتد ، یک زن مرموز (Debrianna Mansini) ظاهر می شود و جادویی دختر را شفا می دهد. در عوض همه کاترینا باید در عوض قتل کسی باشد - هر کسی - در عرض هفت ساعت ، یا دخترش خواهد مرد.
کاترینا سعی می کند بفهمد چه کاری باید انجام دهد و چگونه می توان اقدا
بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است-  من در لندن بودم یک دانشجوی ایرانی دانشگاه
لندنمن را به یک خیابان برد وبه یک مغازه میوه فروشی – یک میله سرتاسری جلوی مغازه
بود که داخل ان حلقه هائی بود کخ به نخی از ان 
اویزان بود وته ان نخ یک گیره بود هرکس کیفی چیزی جا میگذاشت به ان گیره
وصل میکردند وصاحب کیف بر میگشت وکیفر را میبرد وصاحب مغازه داخل کیف راتماشا
نمیکرد وپیش صاحب مغازه رفتیم وایشان سئوال کرد ایا تاحال کسی فریب نداده است
ایشان خیلی متعج
با شروع آشوب های معترضان در عراق، عوامل سایبری نفاق در اقداماتی مشابه در سنوات قبلی سناریوی حمایتی خود را از معترضان آغاز و بدلیل نداشتن اطلاعات کافی، بار دیگر ضعف و ناتوانی خود را از طریق سرپل هایش در انتشار درخواست ارسال خبری از اوضاع فعلی در ایران و عراق را برای آنها، نشان می دهند.
به گزارش وبسایت مزاحمین خلق: تلگرام از محبوب ترین اپلیکیشن های مورد استفاده برای تیم سایبری نفاق بوده و این محبوبیت بارها توسط سرپل های این گروهک به مخاطبان م
ناگفته‌های جنگ؛ خاطرات سپهبد شهید علی صیاد شیرازی
نویسنده: احمد دهقان
ناشر: سوره مهر
دریافت کتاب از طاقچه
انقلاب که به ثمر رسید، در پادگان اصفهان بودم. در دانشکده توپخانه تدریس می کردم. آن موقع، با نیروهای انقلابی در اصفهان و تهران، مانند شهید کلاهدوز و شهید اقارب پرست، ارتباط داشتم. این ها همرزمان ارتشی من بودند و خود نیز با تعدادی دیگر مانند شهید حسن آیت در ارتباط بودند. و به این وسیله ارتباطشان با بیت حضرت امام در فرانسه برقرار می شد. چو
بمپی جانسون یکی از بدنام ترین کارفرمایان جنایت هارلم قرن بیستم بود.چه کسی دست انداز جانسون بود؟بمپی جانسون متولد سال 1905 ، یک رئیس جنایت آمریکایی در محله هارلم در شهر نیویورک بود که برای اولین بار تحت فرمان راکت استفانی سنت کلر به قدرت رسید و بعداً با شکارچی ایتالیایی چارلز "خوش شانس" لوچیانو کار کرد. جانسون به سراغ مربی فرانک لوکاس می رود که عملیات هارلم را به عهده می گرفت و آن را به پناهگاه قاچاق مواد مخدر تبدیل می کرد.
اوایل زندگی و آغاز جن
لطفا توجه داشته باشید ، من آخر هفته وبلاگم را می نویسم. این نه بخشی از حجم کار من است و نه در شرح شغل من. من از اعتصاب #USS پشتیبانی می کنم.
مدتی پیش شروع به نوشتن مقاله کردم. این یک پروژه متشکل از روشهای بزرگ است. ما داده های کوهستانی داریم و باید تولید مقاله های ژورنالی را شروع کنیم.
حدود دو سوم راه را برای اولین بار از کاغذ برش اول ، فهمیدم که از شمارش کلمات استفاده می کنم. این طور نبود که استدلال کارایی نداشته باشد ، بلکه فقط حرف های بیشتری را می
دهه فجر، به روزهای ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ گفته می‌شود که طی آن سید روح‌الله خمینی بعد از تبعید پانزده ساله در دوازدهم بهمن سال ۱۳۵۷ به ایران وارد و در نهایت با اعلام بی‌طرفی ارتش شاهنشاهی، سلطنت پهلوی در بیست و دوم بهمن ماه منقرض شد.
هر ساله در طول دهه فجر مراسم و یادبودهای زیادی توسط طرفداران نظام جمهوری اسلامی ایران انجام می‌گیرد. همچنین در ایام دهه فجر سازمان‌ها، ادارات دولتی اقدام به برگزاری سمینارها و همایش‌ها می کنند.
در ایام دهه ی فجر
بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است-جناب اقای صدیق افغان- فیلسوف ریاضی کهتحقیقات گسترده در اعجازقران کرده استودر سال 2012 از یک مرکز علمیدر انگستان مرد علم ریاضی معرفی شد- وبرای ایشان یک مدال  با طرح جدیدی را  بوجود اورد که انسازمان متعلق به شهر کمبریج است –که درانگلستان میباشد-وسعی کردن تحقیقات ایشان با مدل این مدال تاحدی شناسائی وشناخت بدست میاورد- فرض کنیدستارگان یک کهکشان را  ردجهت افقی وستونی  مثلا وزن انها مشخص کنید وبعدمتوجه شو
جمیرا با ریشه های مهمان نوازی در عربستان و حضور روزافزون در سراسر جهان ، در طی 20 سال گذشته بار دیگر در لوکس قرار گرفته است. برج العرب جمیرا اعتصاب بارز این امر است و هتل های بین پرسش و پاسخ با لی A. Plunkett ، نویسنده Sharenthood المللی ، اقامتگاه ها ، رستوران ها ، اماکن کاری و مراکز بهداشتی و درمانی بین المللی از برند ، کری رابینز ، مدیر استعدادهای درخشان ، احساسات مختلفی را در سراسر جهان نشان می دهد.
گروه جمیرا یک شرکت مسافرتی لوکس است. ما 25 هتل در اروپا
دو هفته گذشته، شش کشور در چهار گوشه جهان شاهد بروز تنش‌های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی داخلی و اعتراضات و اغتشاشات خیابانی بوده‌اند. در میان آنها اخبار مربوط به تحولات لبنان و عراق بیش از همه برای مخاطب ایرانی مهم است و رشد قابل توجه هم‌سپاری کلیدواژه‌های مرتبط با هشتگ‌های #لبنان و #عراق در میان کاربران ایرانی مؤید این موضوع است.
تحلیلگران بین‌المللی اذعان دارند تحولات اخیر عراق و لبنان هر چند مبنایی اقتصادی و اجتماعی دارد؛ اما انحرافات
دهه ها در آینده ، نژاد بیگانگان حشره کش زمین را تهدید می کند. ماشین های جدید جنگی خارق العاده ای ایجاد می شوند که توسط جوانان خجالتی و خلبان ، حیله گر و شجاعت خود انتخاب می شوند. به نظر می رسد آشنا؟ باید. Gunbuster فقط یک انیمه ربات غول پیکر کلاسیک نیست بلکه یکی از نوه های مطلق ژانر است. شما احتمالاً قبلاً از فرزندان آن به شکل Gurren Lagann یا Darling در FRANXX یا شاید در دنباله آشکار آن یعنی Diebuster لذت برده باشید. با این حال ، حتی یک تازه کار در انیمه mecha می تواند ا
دانلود بازی call of duty برای اندروید

Call of Duty®: Strike Team v1.0.30.40254 + Mod – بازی اکشن و تفنگی محبوب و خارق العاده ندای وظیفه اندروید همراه دیتا + تریلرنسخه اصلی + نسخه مود (پول بی نهایت) به صورت جداگانه تقدیم شما عزیزان فارسرویدیبازی آفلاین و بدون نیاز به اینترنت اجرا میشود
Call of Duty®: Strike Team به فارسی (ندای وظیفه®: تیم اعتصاب) بازی جدید با گرافیکی خیره کننده و خارق العاده در سبک بازی های تیراندازی برای اندروید می باشد که چند ساعت قبل در مارکت اندروید برای فر
 تاثیر رژیم غذایی کتو در ریزش موها
رژیم های غذایی به منظور کاهش در وزن و محدود کردن برخی از مواد مغذی نامناسب توصیه می شود. رژیم غذایی کتوژنیک در حالت کم چرب و پرچرب به منظور کاهش و افزایش وزن باید توسط پزشک متخصص توصیه شود. افرادی که از رژیم کتوژنیک به مدت طولانی استفاده می کنند، بعد از گذشت چند وقت بدن آنها به حالت کتوز فرو می رود. در این حالت بدن به جای استفاده از کربوهیدرات ها از چربی های موجود در بدن استفاده می کند. زمانی که شما رژیم کتو ر
درهای ورودی اغلب بیش از دربهای جلوی است - از آنهایی که آزمایش کردیم می توان در پشت یا در قسمت جانبی نیز استفاده کرد. از آنجا که ورودی جلوی خانه شما بیشترین توجه را از خیابان نشان می دهد ، بیشترین توجه را نیز در بازار انجام می دهد. در اینجا هرچه قرار دهید در نظر بگیرید.
فهمیدیم که بیشتر درهای ورودی عملکرد کلی دارند. اما موادی که از آنها ساخته شده اند - فایبرگلاس ، فولاد و چوب - هر کدام دارای نقاط قوت و ضعف هستند. و در حالی که یک درب فلزی ارزان قیمت م
به قلم دامنه : به نام خدا. سلام. فیلم جوڪر «Joker» محصول ۲۰۱۹ آمریڪا را -ڪه ۱۱۴ دقیقه است- دیدم. آرتور، با اسم «جوڪر»، نقش یڪ شَرور را بازی می‌ڪند؛ داستانِ زندگی یڪ ڪُمدین بدسرانجام و خشم خونین او و شورش خشمگین مردم فقیر و فلاڪت‌زده و فرودستان جامعه علیه‌ی ثروتمندان شهر گاتهام آمریڪا. به قول «دیوید رونی» یعنی «شهری ڪه در محاصره‌ی ظلم در آمده». فیلمی ڪه «بیشتر منتقدان سینما» از آن تمجید ڪرده‌اند.

«جوڪر» در لغت یعنی شوخ، بذله‌گو، دلقڪ. در گرا
۱۹ فروردین ۱۳۹۸ خورشیدی
۲ شعبان ۱۴۴۰ هجری
۸ آوریل ۲۰۱۹ میلادی

رویدادهای مهم این روز در تقویم خورشیدی ( ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ )
• انتخابات سومین دوره مجلس شورای اسلامی (۱۳۶۷ ش)
• شهادت عالم مجاهد آیت ‏اللَّه "سیدمحمد باقر صدر" و خواهرش "بِنتُ الهُدی" (۱۳۵۹ ش)
• برگزاری کنفرانس ننگین برلین (۱۳۷۹ ش)
• شهادت شهید سیدخلیل نیازمند (۱۳۶۰ش)
• حاکم قطر از سیاست ایران در خلیج فارس تجلیل کرد(۱۳۴۹ش)
• شش کارشناس روسی ذوب آهن در یک حادثه رانندگی در راه کر
با عبور روزهای تابستان و رسیدن به مهر ماه، منافقین با تشکیل جلسات درون فرقه ای در نهایت به تصویب ابلاغیه ای به تیم سایبری خود رسیده، «…مبنی براینکه تبلیغات برای محیط های آموزشی و تبدیل آنها به مکان هایی برای شورش در دستور کار قرار گرفته و… ». که در این نوشتار به جزئیات آن می پردازیم.

واکاوی عملیات مهرماه از ابعاد مختلف
سرکردگان  رجوی اقدامات خود را در ۳ محور کاری قرار داده و بر اساس همین محورها عملیات مهرماه را از چند هفته مانده به شروع سا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها