نتایج جستجو برای عبارت :

آموخته یا منحصر به‌ فرد

یک کاسه پلاستیکی گرفته دستش و می‌کشد روی پنجره. صدایی بلند می‌شود شبیه کشیدن ناخن روی تخته سیاه :-| زیر چشمی نگاهش می‌کنم کنجکاو است و شاد، می‌خندد و با دقت نگاه می‌کند که چطور این صدا ایجاد می‌شود.
اول گوش‌هایم را می‌گیرم و همان طور که از پشت دست‌هایم هنوز صدای سوت مانندش آزاردهنده است، به این فکر می‌کنم که آیا این واکنش طبیعی منحصر به‌ فرد من بوده یا در گذر زندگی آموخته‌ام که آزار ببینم مثل ترس از سوسک؟
دقیقا الان یک ماه هست که دست و دلم به مطالعه آزاد نرفته و وقتم رو دارم به بطالت تمام می گذرونم،قرار بود بعد از سفر کربلا یک بازنگری در خودم انجام بدم ببینم با خودم چند چندم؟!،به همین بهانه دست از مطالعه کشیدم تا کمی بیشتر درباره آموخته هام فکر کنم...و الان نه چیز جدیدی یاد گرفتم و نه بازنگری درباره خودم انجام دادم و نه درباره آموخته هام فکر کردم...
ادامه مطلب
اولین توصیه ای که میتوان به یک زبان آموز کرد ، آن است که از هر فرصت برای آموختن لغات و اصطلاحات جدید و نیز تکرار آموخته ها استفاده کند.زمانهایی که عملاً تلف شده محسوب می شوند ، بهترین فرصتها برای تکرار آموخته ها هستند . مثل زمانهایی که در ترافیک و یا ایستگاه اتوبوس تلف می شوند . یا زمانی که منتظر یک دوست هستید تا سر قرار حاضر شود و یا زمانی که در مطب پزشک منتظر هستید و ....به این منظور خوب است که همیشه خلاصه نکات جدیدی را که آموخته اید همراه داشته
عشق حسین بن علی مملوشود روی زمین/کم کم مهیا میشود دنیا برای اربعین/ازکربلایاران اوپیغام عاشورا دهند/درس وفاداری بود سوی امیر المومنین/یاران ناب نینوا رفتندتا عرش خدا/شدراه عاشورائیان تفسیربردین مبین/دنیامهیامیشود براربعین حضرتش/رهبرتشکرمیکند از جملگی خادمین/گنج وفای یاوران آموخته برشیعیان/شدکربلای باصفا درقلبهامثل نگین/درس ولایت محوری اندررکاب رهبری است/امروز یارباولا باکربلاشد همنشین/بایدبرای دشمنان چون مالک وعباس شد/شیعه چنین آم
محتوای منحصر به فرد از Google Google همیشه عاشق محتوای منحصر به فرد است. سایتی که نسبت به سایرین دارای محتوای منحصر به فرد است ، به دیگران نزدیک می شود. به همین دلیل گوگل ارزش بالایی را به محتوای بی نظیر می دهد. ایجاد محتوای قابل اشتراکی مانند فیلم ها ، پست های وبلاگ …The post در صدر نتایج جستجوی Google قرار گرفت appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2YpF7Ed
مشاهده مطلب در کانال
آموخته‌ایمخیلی خوب ویرانی‌هاتنگ‌دستی‌هادلتنگی‌ها رابشناسیمو در آن‌ها لباس نو بپوشیم.همه کس خواست ما را فراموش کند.به دست ما چاقویی برنده می‌دهندو می‌گویند: امیدواریم امانت‌دار خوبی باشیدما سکوت می‌کنیمو چاقو را در جیب می‌گذاریم...
+احمدرضااحمدی

رزومه استاد دکتر حسام ترکمنتخصص : دانش آموخته حقوق خصوصی-دانش آموخته حقوق خصوصی-استاد دانشگاه آزاد اسلامشهر-مدرس با سابقه دروس حقوق مدنی و آیین دادرسی مدنیمقالات:-رابطه خریدار جاهل با بایع فضولی با نگرشی در فقه عامه و امامیه-تحلیل فقهی حقوقی شرط فاسخ و شرایط آنmehrpouyan_gorgan@
پرویز شهریاری، چهره‌ی ماندگار سال 84 در ریاضیات است. او البته پیش از اینها چهره‌ی ماندگار خیلی از ریاضیدانان، ریاضی‌خوانان و علاقه‌مندان به ریاضیات در ایران شده بود. هر کس که دبیرستان را در رشته‌ی ریاضیات گذرانده باشد با نام پرویز شهریاری آشنایی کامل دارد. کتابهای وی از دهه‌ی 40 به این سو از منابع مهم آموزش ریاضی برای دانش‌آموزان و دانش‌جویان ایرانی بوده است. وی نه تنها به ما جبر و مثلثات و مشتق و انتگرال آموخته است، بلکه با آموزش نکات ت
پرویز شهریاری، چهره‌ی ماندگار سال 84 در ریاضیات است. او البته پیش از اینها چهره‌ی ماندگار خیلی از ریاضیدانان، ریاضی‌خوانان و علاقه‌مندان به ریاضیات در ایران شده بود. هر کس که دبیرستان را در رشته‌ی ریاضیات گذرانده باشد با نام پرویز شهریاری آشنایی کامل دارد. کتابهای وی از دهه‌ی 40 به این سو از منابع مهم آموزش ریاضی برای دانش‌آموزان و دانش‌جویان ایرانی بوده است. وی نه تنها به ما جبر و مثلثات و مشتق و انتگرال آموخته است، بلکه با آموزش نکات ت
اگر روزی کسی را دیدید که می خندد، پیش از آنکه به خنده هایش شلیک کنید از خود بپرسید او خندیدن را از کجا آموخته است؟هر آدمی که به دنیا می آید گریستن را بلد است، زیرا گریه جواز ورود به این جهان است اما، خندیدن را باید آموخت و آنکه می خندد حتماً برای آموختنش رنج بسیار برده است.آنکه لبخند می زند، نوح است زیرا توانسته در طوفان زندگی قایقی بسازد. هر لبخند قایقی ست و آنکه لبخند می زند یعنی توانسته روی رودِ روانِ اشک هایش قایقی بیندازد و دور شَود 
بدنبال روزنه‌ای ام. هرچقدر که می‌خواهد کوچک باشد. از آفتاب آموخته‌ام که چگونه باید از ریزترین روزنه‌ها خود را به تو رساند و دستهایت را به گرمی گرفت. چگونه باید روی موهایت مکث کرد و آخرسر صورتت را بوسه باران کرد. من همهٔ اینها را از آفتاب آموخته‌ام. از کسی که هیچوقت نمی‌تواند تو را روی پاهایش بنشاند و هر روزِ خدا، صبح زود، می‌آید و روی پاهایت می‌نشیند. و تو می‌گذاری‌اش. تو می‌گذاری‌اش اما مرا نه!؟
بگذریم. غیر از گذر راهی نیست. آسمانم را ب
ابهامات زیادی در مورد این موضوع در سازمان‌ها وجود دارد و همین امر می‌تواند به عنوان مانعی در مسیر خلق ارزش از شناسایی، تسهیم و استفاده مجدد از آن در نظر گرفته شود. اما واقعا "درس‌آموخته چیست؟". در ادامه تعدادی از تعاریف ذکر می‌شود:
ادامه مطلب
ویژگی منحصر به فرد الهیه غرب:
تمام قطعات چه شمالی و چه جنوبی، فرم ساخت به صورت جنوبی بوده یعنی حیاط  و فضای سبز تمام قطعات پشت به پشت هم بوده و حتی در قطعات شمالی نیز واحد های پشتی رو به حیاط و فضای سبز ساختمان است که در تهران این نوع شهرک سازی تا کنون بینظیر بوده و  فقط شهرداری منطقه 22 تهران و تنها در مجموعه الهیه غرب مجوز ساخت به این فرم معماری را داده است.
دقیقاً همانطور که اثر انگشت برای شما منحصر به فرد است، توالی DNA در سلول های شما حاوی تغییرات خاصی است که باعث می شود آن را نیز منحصر به فرد کنید. در حقیقت، تنها 0.1٪ ژنوم شما با سایر افراد متفاوت است. اثر انگشت DNA روشی است برای شناسایی افراد بر اساس توالی DNA آنها. بیایید بهترین روش و ابزارها را در اثر انگشت DNA بررسی کنیم.
ادامه مطلب
* بررسی جرم اخلال در نظام اقتصادی
دکتر مهدی نقوی / استادیار گروه حقوق
* حقوق بشر در قانون اساسی مشروطیت
علیرضا شریف منش / دانش آموخته حقوق بین الملل دانشگاه شهید اشرفی
* صلح در عرفان، با تأکید بر حمله مغول
نگار حیدری / دانش آموخته حقوق بین الملل دانشگاه شهید اشرفی
* ارزیابی مشروعیت قطعنامه های شورای امنیت
رضا سهرابی / دانش آموخته  دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی ،
دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق بین الملل دانشگاه تهران
* اعلامیه جهانی حقوق بشر، بعد از 7
آنچه راه چپ به ما آموخته است: خلق یک شیطان بزرگ و انداختن تقصیرها و کوتاهی‌های خویش بر دوش او. در جهاد اصغر باختن، و از ترس نور به تاریکی پناه بردن.
آنچه راه راست به ما آموخته است: شیطان بزرگ نفس من است، و آنگاه چشم و گوش و دل و جان بر جهان بستن، هراس از زیستن و سر به گریبان زهد و خوف فرو بردن، دامن از زندگی و تجربیات نو کشیدن و نامش را جهاد اکبر نهادن. از ترس تاریکی، دامن نور را به چنگ فشردن.
آنچه راه عشق می‌آموزاند: زندگی را به تمامی زیستن، بی هر
اولین دکلمه از آنشرلی امیدوارم خوشتون بیاد..
من سعی خواهم کرد همه چیز را بیاموزم
همانگونه که تاکنون آموخته ام
ای گل های زیبای صحرایی
به من رخصت دهید تا شمارا که زینت بخش روح و جان بودید را
به این آب آبی رنگ بسپارم
و در آینه آب به شما نظاره کنم
و سپس راه خانه را پیش بگیرم
خانه ای که به من محبت بخشیده است
پایان

نگاهی متفاوت به ورود مدیرانی که تحصیلات ورزشی و سابقه ورزشی ندارند ولی کلمه مدیریت در ورزش را واقعا معنا کرده اند و از خیلی خاک خورده های این رشته بهتر مدیریت را آموخته اند:
ادامه مطلب
چطور پیشرفت کنم ؟ شاید این سوالی باشه که مرتب از خودتون بپرسید .
جواب این سوال هم چیزی جز تلاش برای کسب مهارت های جدید  و امتحان کردن دانش و آموخته های قبلی هست . 
پس لطفا دست از آرزو کردن و ... بردارید و بچسبید به یاد گیری چیزای جدید . 

آموزش باید منجر به تغییر رفتار شود تا آن را اثربخش بدانیم. برای اثربخش کردن آموزش ضروری است مدیران مستقیم را بیش از پیش در این فرایند، درگیر کنیم. مدیران مستقیم قبل از آموزش کارکنانشان باید:- هدف از آموزش را بصورت دقیق و روشن برای کارمندی که او را به آموزش میفرستند، تبیین و تشریح کنند.- به کارمند بگویند: چرا او را برای این دوره یا برنامه خاص آموزشی انتخاب کرده اند و این آموزش چه ربطی به کارمند و چه نفعی برای او دارد.- آنچه را که انتظار دارند کا
آموزش باید منجر به تغییر رفتار شود تا آن را اثربخش بدانیم. برای اثربخش کردن آموزش ضروری است مدیران مستقیم را بیش از پیش در این فرایند، درگیر کنیم. مدیران مستقیم قبل از آموزش کارکنانشان باید: - هدف از آموزش را بصورت دقیق و روشن برای کارمندی که او را به آموزش میفرستند، تبیین و تشریح کنند.- به کارمند بگویند: چرا او را برای این دوره یا برنامه خاص آموزشی انتخاب کرده اند و این آموزش چه ربطی به کارمند و چه نفعی برای او دارد.- آنچه را که انتظار دارند کار
با سلام خدمت دوستان علاقه مند به دنیای برنامه نویسی به خصوص علاقه مندان به PHPهمانطور که میدانید زبان قدرتمند PHP در حال حاضر نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا مورد استفاده برنامه نویسان تحت وب و حتی برنامه نویسان اندروید است. در این میان ما با استفاده از دیتابیس میتوانیم اطلاعاتی که در دیتابیس ذخیره کردیم را با استفاده از مهارت های طراحی وب و همچنین برنامه نویسی PHP به شکل های گوناگون به کاربران نمایش دهیم.
اما در این وضعیت ما باید در زبان برن
طراحی سایت فروشگاهی موفق، ممکن است محصولات مختلفی را به مشتریان عرضه کنند ولی همگی آن ها ویژگی های مشترکی دارند که باعث موفقیت آن ها شده است و به وب سایت های فروشگاهی مشهور و پرطرفدار تبدیل شده اند و به این ترتیب، درآمد زیادی دارند. در ادامه، ویژگی هایی که موجب تمایز وب سایت های فروشگاهی موفق از سایر وب سایت های فروشگاهی می شود را شرح می دهیم:
منحصر به فرد بودن:
راز اولی که باعث تمایز طراحی فروشگاه اینترنتی موفق از سایر سایت های فروشگاهی می ش
آموزش باید منجر به تغییررفتار شود تا آن را اثربخش بدانیم. برای اثربخش کردن آموزش باید سرپرستان مستقیم را بیش از پیش درگیراین فرآیند کنیم. سرپرستان مستقیم، قبل از آموزش کارکنان شان باید:1-هدف از آموزش را دقیق و روشن کرده و برای کارمندی که او را به آموزش می فرستند تبیین و توجیه کنند.2-به کارمند بگویند چرا او را برای این دوره یا برنامه خاص آموزشی انتخاب کرده اند و این آموزش چه ربطی به کارمند و چه نفعی برای او دارد.3-آنچه انتظار دارند که کارمند از د

در دو سال گذشته به صورت مستمر موفق شدیم همایش های هفته پژوهش را در گروه حقوق دانشگاه شهید اشرفی برگزار نماییم. روز چهارشنبه این سخنرانی ها را از این سخنرانان خواهید شنید که در میانشان بعضی از بهترین دانشجویان سالهای گذشته گروه نیز حضور دارند:
* بررسی جرم اخلال در نظام اقتصادی
دکتر مهدی نقوی / استادیار گروه حقوق
* حقوق بشر در قانون اساسی مشروطیت
علیرضا شریف منش / دانش آموخته حقوق بین الملل دانشگاه شهید اشرفی
* صلح در عرفان، با تأکید بر حمله م
قانون اول: به شما جسمی داده شده. چه جسمتان را دوست داشته یا از آن متنفر باشید. باید بدانیدکه در طول زندگی در دنیای خاکی با شماست.
قانون دوم: در مدرسه ای غیر رسمی وتمام وقت نام نویسی کرده اید که زندگی نام دارد.
قانون سوم: اشتباه وجود ندارد، تنها درس است.
قانون چهارم: درس آنقدر تکرار می شود تا آموخته شود.

ادامه مطلب
دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو
سوالات استخدامی وزارت نیرو عنوان کامل ترین منبع مطالعاتی ای سوال برای وزارت نیرو است تا داوطلبان گرامی بتوانند با دانلود و مطالعه این مجموعه منحصر به فرد به بالاترین سطح از آمادگی علمی جهت حضوری قدرتمندانه در این رقابت علمی دست یابند.
این بسته منحصر به فرد سوالات استخدامی وزارت نیرو را می توانید از لینک زیر دانلود نمائید
دانلود سوالات استخدامی وزارت نیرو
مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار،
تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار!
اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشند.
همچنین گاهی هدف از نوشتن ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی نویسنده یا ابراز احساسات و عواطف اوست. برخی هم انتشار نظرات خود را فرصتی برای نقد و ارزیابی آن می دانند. البته بدیهی است کسانی که دیدگ
این بار در مورد اصطلاح جالب use it or lose it صحبت می‌کنیم.
این اصطلاح، یک اصطلاح غیر رسمی در زبان انگلیسی است و به این معنی است که اگر از آموخته‌ها استفاده نشوند ممکن است به فراموشی سپرده شوند و همچنین فرصت‌ها اگر استفاده نشوند ممکن است از بین بروند!
مفهوم این اصطلاح دقیقا در مورد یادگیری خود زبان انگلیسی هم صادق است. تمام جملات، سختارها و کلماتی که از کلاس، کتاب، فیلم، آهنگ، سایتها و ... یاد می‌گیرید اگر استفاده نشوند از بین می‌روند!
طبق منحنی ف
شیخی به طوطی اش "لا اله الا الله" آموخته بود!طوطی شب و روز "لا اله الا الله" می گفت!روزی طوطی به دست گربه کشته شد!شیخ به شدت می گریست!علت بی تابی را از او پرسیدند پاسخ داد:وقتی گربه به طوطی حمله کرد طوطی آن قدر فریاد زد تا مرد!"لا اله الا الله" را فراموش کرد!زیرا او عمری با زبان گفت و دلش آن را یاد نگرفته و نفهمیده بود!سپس شیخ گفت: می ترسم من هم مثل این طوطی باشم، تمام عمر با زبان "لا اله الا الله" بگویم، و هنگام مرگ فراموش کنم!
جمشید پوراحمد 
اسی و اختر بانو 
آخرین نمایشی که خود روی صحنه رفتم 
در کلاسهای بازیگری که بسیار موفق بودند روشی را اتخاذ که خود روزگاری در بیرون کشور توسط استادان آموخته بودم و اینکه کلاس روی صحنه برگزار می گردید نه روی نشستن و تکیه  دادن  صندلی و این روش احساس جذاب و شیرینی داشت و دارد
اما من با گذشت زمان خلاقیت بیشتری ارائه نمودم ، در هر دوره کلاس هنر آموزان را به چند گروه تقسیم و برای هر گروه جداگانه نمایشنامه ای را می نوشتم و براساس توانا
برخلاف این واقعیت که غالب کارشناسان دفتر فنی حتی از اسم تهیه آنالیز واهمه دارند، پروسه آنالیز، بسیار لذت‌بخش است و می‌توان با ساده‌سازی، آنالیز انواع آیتم‌ها و انواع پروژه‌ها را به‌راحتی انجام داد. فقط کافیست روال تهیه آنالیز به‌درستی آموخته شود در این صورت می‌توان هر نوع پروژه‌ای را آنالیز نمود.
ادامه مطلب
دانش‌آموخته فیزیک میاد کوانتوم رو به اخلاق و انصاف و منطق! ربط می‌ده. :)))) من چی بگم خدایا؟!
حالا اخلاق و انصاف که به کنار. کوانتوم حتی با منطق روزمره ما هم سازگار نیست. 
واقعا کاش خوددارتر بودم. ولی خب نیستم، بعضی وقتا فوران می‌کنم. در حد خودم، نمی‌تونم اجازه بدم آدما با هر چرت و پرتی بیان و ادعا کنن.

یکم پیش دوباره داشتم فکر می‌کردم چقدر از قضاوت شدن می‌ترسم. اصلا همین که خیلی چیزا رو علنی نکردم برای همینه.

نگاهی متفاوت به ورود مدیرانی که تحصیلات ورزشی و سابقه ورزشی ندارند ولی کلمه مدیریت در ورزش را واقعا معنا کرده اند و از خیلی خاک خورده های این رشته بهتر مدیریت را آموخته اند:
ادامه مطلب
نیک میلتون در مقاله اخیر خود به مقوله درس آموخته پروژه پرداخته و این مهم را از منظر زنجیره ارزش و اثربخشی ایجاد شده ناشی از آن، بررسی نموده است.
میلتون معتقد است که می‌توانیم به درس‌آموخته پروژه به عنوان یک زنجیره تأمین (تاثیرگزار بر سایر فرایندهای پروژه و سازمان) نگاه کنیم. این زنجیره شامل شناسایی قسمتی جدیدی از دانش و اشتراک آن به سایر دانشکاران است، تا بتوانند کار خود را بهبود بخشند.
اگر این زنجیره به درستی عمل کند، دانش؛ شناسایی، جمع آ
 «مَنْ تَعَلَّمَ فى شَبابِهِ کانَ بِمَنْزِلَةِ الْوَشْمِ فِى الْحَجَرِ وَ مَن تَعَلَّمَ وَ هُوَ کَبیرٌکانَ بِمَنْزِلَةِ الْکِتابِ عَلى وَجْهِ الْماءِ»
هر کس در جوانى اش بیاموزد ، آموخته اش مانند نقش بر سنگ است و هر کس دربزرگ سالى بیاموزد، مانند نوشتن بر روى آب است. (نوادر راوندی،ص132)
شرکت های بازاریابی دیجیتال منحصر به فرد بودن فرآیند کسب و کار شما را درک می کنند و متخصصان بازاریابی آنها بهترین راه حل را برای درک تفاوت های ظریف فناوری و استراتژی های ساختمانی که باعث پیشبرد تجارت شما می شود ، دارند. برخی از خدمات متداول بازاریابی دیجیتال که این آژانس ها می …The post چگونه آژانس بازاریابی دیجیتال می تواند به شما کمک کند؟ appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/3ba0a0o
مشاهده مطلب در کانا
- سفیان بن عیینة گفت: جابر بن یزید الجعفی را ترک کردم و از او چیزی نشنیدم؛ زیرا او می‌گفت: رسول خدا (ص) علی را فراخواند و آن چه [از خدا] تعلیم دیده بود به او آموخت؛ سپس علی، حسن را پیش خود خواند و آن چه [از رسول خدا] آموخته بود به او تعلیم داد؛ سپس حسن، حسین را خواند و آن چه [از پدرش] آموخته بود به او آموخت؛ سپس حسین پسرش [علی بن الحسین] را فراخواند و آن چه فراگرفته بود به او آموخت. سپس جابر این سخن را ادامه داد تا [پس از ذکر محمد بن علی] به جعفر بن محمّد
خانه های لوکس علاوه بر اینکه بزرگ هستند و نمایی بسیار زیبا و منحصر به فرد دارند شامل ویژگی ها و خصوصیات دیگری می باشند که در این مطلب به معرفی و بررسی آن ها خواهیم پرداخت.
ویژگی های خانه های لوکس و مجلل
اصالت و هویت
منظور از اصالت و هویت در ویژگی خانه های لوکس این می باشد که خانه توسط معمار معروف طراحی و اجرا شده است.
اثاثیه و مصالح با کیفیت
در ساخت خانه های لوکس و مجلل از با کیفیت ترین وسایل و مصالح استفاده می شود. همیچنین در دکوراسیون داخلی ای
مراسم زیارت و پیاده‌روی اربعین قدمتی به
اندازه تاریخ کربلا دارد. اما چند سالی است تبدیل به یک مناسک پرشکوه دینی و سیاسی
شده است. این آیین پرشور و باشکوه دارای مولفه‌ها و ویژگی‌های مهم , منحصر به فردی است که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:
ادامه مطلب
من اخیراً فهمیدم که گوگل چیزهای منحصر به فردی را برای سایت EMD و موفقیت آمیز Google Panda به ارمغان می آورد تا آنها را به ترتیب بازیابی کند و به زودی مشخص نیست. تغییراتی در آینده با او صورت خواهد گرفت و من کاملاً آماده هستم زیرا می دانم که اگر چیزی پیش بیاید …The post 20 مرحله برای بهینه سازی موثر صفحه appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2WiKTF8
مشاهده مطلب در کانال
سلام!
هدف از تأسیس این وبلاگ، اشتراک‌گذاری آموخته‌هامون باهم‌دیگس. تمامی مطالب، توسط کاربرها نوشته می‌شه و هر کاربر، مطلبش قبل از انتشار توی این وبلاگ یا وبسایت شخصی من (hrschemist.com)، به‌صورت قانونی، توی سازمان ثبت اسناد، ثبت معنوی می‌شه. ما راضی نیستیم که مطالبمون کپی بشن (چه با ذکر منبع و چه بدون ذکر منبع) و همینطور هرشکلی از کپی‌برداری، پرینت، گذاشتن توی یه وبسایت یا وبلاگ دیگه و... رو حتماً پیگیری قانونی می‌کنیم.
بیایید امانتدار باشیم.
هردم پیام کربلااندر ولای رهبر است/نائب برای مهدی و وارث برپیغمبراست/آموخته هرجا حسین گنج ولایت محوری/اینک زنسل حضرتش برشیعیانش سروراست/ازبهراسلام نبی مولای ما شدمقتدا/تفسیرقرآن خدا محبوب قلب حیدر است/سیدعلی ازکربلابرما روایت میکند/بهرعزای نینواجاری زاشک کوثراست/درس بصیرت میدهد بر شیعیان باولا/دنیابداند دشمنش در هرکجایی ابتراست/اینک به عشق رهبری راه خمینی میرویم/ایران اسلامی ما مانندشمس وگوهراست/آماده شدعمارها اندررکاب حضرتش/سوی ظهو
این روزها حالی دارم که نمی دانم به مناسبت افزایش سن است و گذر عمر یا معلمی کردن و کسب تجربه.چقدر نیاموخته دارم و چقدر بیهوده و کم عمق است آنچه که خیال میکردم آموخته ام و در دست دارم.کاش آن زمان که خام بودم و بی تجربه و به دنبال بطالت و لذت، میفهمیدم و میدانستم آنچه امروز میدانم و میفهمم را.آن زمان دلسوز خودم نبودم و امروز هم.آن زمان سر به هوا بودم و امروز هم.درس زندگی باید آموخت. درسی برای تمام عمر و تمام ابعاد زندگی، که غیر ازین بی حاصلی و بی خبر
کربلا آموخته برما مطیع رهبریم/در رکاب حضرت او جانفشان ویاوریم/میشودبرماولایت حجت پاک خدا/حافظ اسلام وقرآن ازبرپیغمبریم/مثل عمارولایت بابصیرت گشته ایم/یاعلی گویان سراسرآشنای حیدریم/وحدت وعزت همیشه حاصل فرزانگی/جرعه نوش باولای چشمه های کوثریم/ازحسین و یاورانش درس اخلاص ووفا/ تا قیامت جانفدای آن ولی سروریم/تابع زینب فراوان درسرای زندگی/رهروراه شهیدان تابه روزمحشریم/شدحماسه اربعین وشوربرپاگشته است/هریکی سربازرهبردرمیان لشکریم/هست این آ
این زمانی است که برای بازاریابی ربایشی لازم است شما به امر ارزیابی مجدد استراتژی محتوا ورود کنید. این کار همیشه آسان نیست، اما چیزی است که می‌دانیم باید انجام دهیم. از آنجا که ما اولین استراتژی محتوایمان را اتخاذ کردیم، چند مورد را آموخته‌ایم:
مطالب ما می‌تواند ترافیک فوق‌العاده‌ای را جذب کند، اما در حال حاضر همیشه ترافیکی را که ما می‌خواهیم، جذب می‌کند.
ما با بینش و ابتکار خود پیش می‌رویم.
ما نمی‌توانیم به صرف انرژی برای مشتری‌هایی
خون سلیمانی نگرکاخ ستم ویران کند/باوحدت وآزادگی اوتقویت ایمان کند/مشهوردنیاگشته است آن حامی مستضعفان/جان رابه درگاه خدا تقدیم بررحمان کند/ازاهل بیت مصطفی آموخته عشق وولا/سردار دلهای همه هرمشکلی آسان کند/بهر ولایت دائماسربازرهبربوده است/اومتحد هم شیعه راباکشورایران کند/بردشمنان دین مااینک هراس انداخته/تعجیل نابودی فقط بر دشمن قرآن کند/گنج بصیرت داده است سردار سوی شیعیان/آماده لشکر را کنون ازاین مسلمانان کند/آید به استقبال او رهبر وکل ا
پس اکنون موج موج گویه‌های به شک آمیخته ، گویه‌های به شکِ شکست آمیخته‌ی مردم ، گفت و گوی راوی نیروی فزون از باوری که بر گُل‌محمد سردار بسیج شده بود ، بیشترین بخش پیکار را به‌سود حریف می‌رفت تا پیش ببرد . چراکه با برآشوبیدن هیاهوی مردم و دم‌افزون ساختن وهم شکست در گمان ایشان ، نخست مردم را مغلوب خود می‌ساختند و با مرعوب و مغلوب ساختن مردم ، اندیشه و سپس بازوی ایشان را به‌کار می‌گرفتند . که معرفت به معرفت توده‌های مردم در این معنا ، نخستین
البته و بخوانید
بخوانید اگر منتقد سیستمهای بسته مثل جمهوری اسلامی ایران بوده اید
بخوانید اگر معتقد به جامعه باز هستید خصوصا از نوع طرفدار گفتگوی تمدنهاش
بخوانید اگر آرزومند نظامی فلسفه مند و ایدئولوژیک و آرمانی هستید مثل من و همیشه دارید به آرمانشهر فکر می کنید
بخوانید اگر دقیقا ضدایدئولوژی و ارمان هستید و اصلا سکولارید
بخوانید اگر قلم امیرخانی را دوست داشته اید
بخوانید اگر از امیرخانی هیچ نخوانده اید
بخوانید اگر مایه دارید  بخوانید اگ
دوره های طلایی رشد کودک از مسیر بازی می گذرد و در فرآیند طبیعی بازی ها،کودکان ابتدا خود و سپس جهان بیرونی را درک کرده و می شناسند و سپس با بازی های تعاملی و نمادین با والدین و همسالان به جامعه وارد شده و نقش های آینده خود را تمرین می کنند،تسلط بر خود کنترلی و هماهنگی عصبی-ماهیچه ای،تفکر و حل مسئله و همکاری را ابتدا در بازی آموخته،تمرین و سپس درونی می کنند.
بعضی چیزها را یک بار که آموختی یادت می‌ماند مثل دوچرخه‌سواری، شنا، رانندگی و ...بعضی چیزها را هم مهم نیست چند بار آموخته باشی دوباره که وقتش می‌شود یادت رفته است مثل اینکه من امروز دوباره آموختم:"مهم نیست چقدر تلاش کنی همیشه قسمتی می‌ماند که با خواست تو فاصله دارد آن فاصله، کم یا زیاد، واقعیت است که باید بپذیری"
وب سایت رسانه امین توسط امین لطفی راه اندازی شده و مدیریت میشود. تمامی مقالات ، ویدئوها و محتواهایی که در این وب سایت مشاهده میکنید بطور اختصاصی تولید و ارائه میشود وبرگرفته از تجربیاتی است که در طی فعالیت های من در این زمینه بدست آمده و هر روز به این آموخته ها اضافه میشود و در این وبسایت با شما در میان گذاشته میشود تا شما نیز از آن ها به نحو احسنت و برای کسب و کار خودتان بهره مند شوید.
ادامه مطلب
وب سایت رسانه امین توسط امین لطفی راه اندازی شده و مدیریت میشود. تمامی مقالات ، ویدئوها و محتواهایی که در این وب سایت مشاهده میکنید بطور اختصاصی تولید و ارائه میشود وبرگرفته از تجربیاتی است که در طی فعالیت های من در این زمینه بدست آمده و هر روز به این آموخته ها اضافه میشود و در این وبسایت با شما در میان گذاشته میشود تا شما نیز از آن ها به نحو احسنت و برای کسب و کار خودتان بهره مند شوید.
ادامه مطلب

رشته گرافیک از رشته‌هایی است که در هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و دانشگاه‌ها تدریس می شود و بخاطر تنوع شاخه‌هایی که این رشته دارد فرد دانش آموخته در صورتیکه خلاقیت و پشتکار بالایی داشته باشد می‌تواند در زمینه‌های مختلفی شروع به کار کند. گرافیک زبان تصویری است. استفاده از علائم، سمبل‌ها، خطوط، منحنی‌ها و نماد‌ها در کنار رنگ‌های موزون و حساب شده دنیایی از حرف و معنا را در خود جای داده است.

ادامه مطلب
راه نجات کشور تنهاولای رهبر/او حجت الهی هم وارث پیمبر/با اتحاد حولش پیروز وسربلندیم/سیدعلی دلها ازنسل پاک حیدر/عمارگونه باید سرباز رهبری شد/سیمای خوب ایشان باشد نشان کوثر/او وارث حسین ومحبوب اهل بیت است/برگو به دشمنانش خوار وخفیف وابتر/این انقلاب ونهضت آغاز بر ظهور است/دربین شخصیتها آقای ماست سرور/درفتنه ها خروشد با آن بصیرت خود/دشمن شکست خورده ازفتنه های دیگر/راه امام و رهبرمیثاق باشهیدان/آموخته ولایت راه خدا وبرتر/ایران ماولایی اندر رک
زنگ 
درس 
فعالیت های انجام شده (تدریس )
فعالیت خواسته شده (تکلیف )

اول 
هنر
تدریس رسم شکل های حجم دار هندسی + صراحی این اشکال در یک ورقه  
برای دو هفته ی آینده ای شکل ها را (به طور چسبیده )  در یک کاغد رسم نمایید

دوم 
 فیزیک 
تدریس درس 9 
هفته بعد آزمون کتبی گروفته می شود 

سوم 
عربی 
 آزمون کتبی + تدریس درس 8 
هفته ی آینده هر کس با بغل دستی خود یک مکالمه با کلماتی که تا کنون آموخته اند می سازند و به طور حفظ در کلاس بیان می کند 

چهارم 
 ریاضی تکمیلی
گاهی اوقات در بین دانش‌آموزان این ایده‌ی نادرست وجود دارد که تست زدن صرفاً برای ارزیابی است؛ یعنی گمان می‌کنند زمانی باید به سراغ تست بروند که بخواهند خودشان را در مبحثی محک بزنند؛ اما نکته‌ای که بسیار اهمیت دارد این است که تست زدن همیشه برای سنجش شما نیست بلکه می‌تواند برای آموزش هم باشد. حالا اگر برای آموزش باشد شرایطی دارد که با رعایت آن‌ها از تثبیت آموخته‌های‌تان لذت خواهید برد.تثبیت آموخته‌ها شرایطی دارد که یکی از راهکارهای رسی
می دانید طراحی لوگوی خاص و منحصر به فرد برای یک شرکت از کجا شروع می‌شود؟! فقط تصور کنید که یک دلیل برداشته‌اید و آماده شروع کردن یک پروژه جدید هستید. در مورد زمان بندی‌ها نگران هستید و به دنبال ایده جدید می‌گردید. در مورد ایده‌های مختلف تحقیق می‌کنید و کم کم مضطرب می‌شوید. با مشکلات مختلفی مواجه می‌شوید و سعی می‌کنید از بالا، پایین، چپ و راست به پروژه نگاه کنید. در نهایت در حالی که یک فنجان قهوه برای خود ریخته‌اید، با یک نیشخند به سراغ پ
بسم الله

اقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّکَ الَّذِی خَلَقَ
خدا اراده کرد و آغاز کرد، خدا قلم را اختیار کرد و آغاز کرد، قلم این شگفت آفریده خداوند که اسرار نهان را به جهان می آورد. گاهی می بایست دوباره آغاز کرد و به خیال تقلید قلم اختیار کرد تا آنگونه رقم زد که او می خواهد.
قلم زدن را دوست دارم، هر چند چون نوجوانی مبتدی با نگاشته های ناموزون و عجیب و پر غلط، اصلا اینکار را خدا به ما آموخته تا گاهی که از خودی خود بیگانه می شویم آینه خودش را از آن اعماق وجو
چرا مشاوره کودک لازم است؟
تجربه های بالینی و آموخته های متعدد،این باور را در من انگیخته است که کودک بدون مساله وجود ندارد.بنابراین یک خانواده خوب باید بتواند به نحوی شایسته مسائل فرزندان خود را حل کند و در مواقع لزوم بتواند از بهترین مشاوره کودک کمک بگیرد.
امروزه نوع تربیت و مدت زمانی که پدران و مادران صرف رسیدگی به مسائل و مشکلات کودکان خود میکنند،اشکارا نسبت به 40 سال قبل فرق کرده است.این روزها کمتر با بچه هایی برخورد میکنیم که به امان خد
یک آدرس IP یک شناسه برای یک کامپیوتر یا دستگاه در یک شبکه TCP / IP است و منحصر به فرد برای هر دستگاه است و هیچ دو دستگاه نمی توانند همان آدرس IP داشته باشند. شبکه ها پیام را براساس آدرس IP مقصد می رسانند. فرمت یک آدرس IP چهار عدد با دوره ها جدا شده است و هر عدد می تواند بین 0 تا 255 باشد. برای مثال، 192.168.10.230 یک آدرس IP است.
نام دامنه یک نام است که آدرس IP را شناسایی می کند. یک نام دامنه می تواند یک یا چند آدرس IP را شناسایی کند. همچنین بیش از یک نام دامنه می تواند ب
داستان این فیلم درباره مادر جوانی است که بعد از حمله‌ی یک موجود بیگانه به زمین، تلاش می‌کند تا دو فرزند خود را از طریق رودخانه به پناهگاه امنی برساند. این مادر به فرزندان خود آموخته تا برای آگاهی از خطرات، از گوش‌های خود به خوبی استفاده کنند؛ او چشمان خود و بچه‌هایش را با چشم‌بندهایی بسته است. ماجراهای فیلم جعبه پرنده براساس رمانی به همین نام و به نوشته‌ی جاش مالرمن، ساخته شده است. داستان این فیلم در آینده‌ای نزدیک رخ می‌دهد.
ادامه مطلب
اینک پیام کربلااندر ولای رهبراست/اوحامی دین خدا ووارث پیغمبر است/خون شهید نینوا داده است درس عاشقی/معنی اسلام نبی در معرفت برحیدراست/اینک حسین و یاوران درعرش مهمان خدا/وقت اسارت ازبرای خاندان کوثراست/با دشمن دین خداماجنگ دائم میکنیم/آموخته برماحسین که دشمن اوابتراست/درکشورایران ما شورعزاداری بپاست/سیدعلی خورشیددین ازبهرملت سروراست/راه امام عاشقان باهرشهیدی جاودان/خط خمینی درجهان برهر مسلمان گوهراست/شدکربلاو زینبش الگوی ایمان ووفا/ا
روز تولد نور هدایت امام هادیست
سراسر وجودمان شور و شادیست
میرساند بر دل هامان عشق  ولایت 
ولایت فقیه روءیده در این وادیست
بر همه جا ولایت دارند امامان ما
پس چه گویم همه جا فقه هادیست
روزگار ما اگر درطعنه،مکر وحرص
روزگار سختتر در تاریخ آن آبادیست
ما نداریم فهم آن تا بفهمیم آن زمان
معنای صبر امامت با امام هادیست
گفتم که شعرهایم برایش بسرایم
گفتم ندارم لیاقت که این عادیست
ندارم که لیاقت ای نور حق ولایت
تو راه نشان ده این کم سوادیست
همه
کرم پودر نارس (NARS ALL DAY LUMINOUS WEIGHTLESS FOUNDATION)
برند : نارس
محصول کشور فرانسه
یک قطره. عملکرد خالص.این بنیاد منحصر به فرد سیال با پوشیدن ۱۶ ساعته غیر منتظره و غیرقابل پیش بینی ،
همه را فقط با یک قطره پوشش کامل ارائه می دهد.

محصول مرتبط : پرایمر و سرم طلایی مک
این فرمول دستیابی بسیار رنگدانه و کاملاً متعادل ، بی نظیر و بی نظیر باعث ایجاد و آمیختگی می شود
– نتیجه نوآوری انحصاری منحصر به فرد طراحی شده برای ارائه پوشش کاملی بدون بار ،
بدون پوشش. برای پوش
محصول کشور فرانسه
یک قطره. عملکرد خالص.این بنیاد منحصر به فرد سیال با پوشیدن ۱۶ ساعته غیر منتظره و غیرقابل پیش بینی ،

این فرمول دستیابی بسیار رنگدانه و کاملاً متعادل ، بی نظیر و بی نظیر باعث ایجاد و آمیختگی می شود
بدون پوشش. برای پوش
محصول کشور فرانسه

بدون پوشش. برای پوش
محصول کشور فرانسه

بدون پوشش. برای پوش
محصول کشور فرانسه

بدون پوشش. برای پوش

محصول کشور فرانسه

بدون پوشش. برای پو
محصول کشور فرانسه

بدون پوشش. برای پوش
محصول کشور فرانسه

بدون پوشش. برای پوش
محصول کشور فرانسه

بدون پوشش. برای پوش
تا به حال چند بار در کلاس درس خود با استفاده از پروژکتور درسی را آموخته اید؟ تا به حال چند بار کار خود را با پروژکتور ارائه داده اید؟ امروزه پروژکتورها به یکی از اصلی ترین ابزار آموزش تبدیل شده است و بسیاری از بیزنس من ها پروژه های عظیم خود را به وسیله پروژکتور ارائه می دهند. در همایش ها و سمینارها نیز بی شک پروژکتور حرف اول را می زند و این پروژکتور باید از کیفیت بسیار خوبی برخوردار باشد. شاید این سؤال در ذهن شما پیش بیاید که مگر پروژکتورها چه
می توان از ونوس حشره خوار به عنوان یکی از شگفت انگیزترین گیاهان روی زمین نام برد. گیاهان گوشت خوار تنها در سواحل جنوبی آمریکا در کارولینای شمالی و جنوبی یافت می شوند. این گیاه روش منحصر به فردی برای شکار طعمه دارد، آن ها طعمه خود را با ترشح شهد معطر و پوشش قرمز برگ های خود به دام می اندازند. ونوس حشره خوار معمولا مورچه ها را شکار می کند، وقتی که طعمه داخل برگ می نشیند، برگ محکم بسته می شود. این گیاه سوسک، مگس، ملخ، عنکبوت و حتی قورباغه های کوچک
ازفاطمیه این پیامش جاودان است/اینک ولایت محور کل جهان است/آموخته برمابصیرت درره دین/راه علی روشنگردر آسمان است/بهر نبی ومرتضی باشدفدایی/خاک بقیع و کربلا ازاو نشان است/الگوشده بر شیعیان وبر شهیدان/زهرای اطهر کوثرافلاکیان است/نامش صفابخش درون سینه باشد/باران رحمت از برای خاکیان است/شدحجت ایزد برای آل احمد/تاروزمحشربرولایت گلفشان است/آن انقلابش شدفراگیر وجهانی/ایران اسلامی ماهم بیکران است/ازنسل زهراهست روح الله و رهبر/اینک ولایت محوری حق
امروزه سبک ها و مدل های متنوعی در طراحی دکوراسیون داخلی وجود دارد که گاهی کاملا متمایز از همدیگر و گاهی با تفاوتی ظریف اجرا می شود. با این حال هر کدام ویژگی، بافت و عملکرد خاص خود را دارند که برای الهام گرفتن و یا آگاهی یافتن از بخش های منحصر به فرد برای ایده پردازی و یا دانستن پیشینه طرح و همچنین نشان دادن خلاقیت موجود در هر طرح، نمونه ای ارائه می دهند. بنابراین دانستن اینکه چه چیزی سبک های طراحی داخلی را از هم متفاوت می کند، می تواند خیلی راح
((دکترسیدعلی حسینی))
***آشنایی بیشتر با دکتر سیدعلی حسینی ***
مشاور عالی رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی از سال 1395 تاکنون
دانش آموخته دکترای فلسفه دانشگاه شاهد تهران
مدرس دانشگاه
مشاور کسب و کار
کارشناسی ارشد ریاضی محض دانشگاه شهید رجایی تهران
#سیدعلی_حسینی #علی_حسینی #دکتر_سیدعلی_حسینی
می گفت: باید قبلِ ماه رمضانی، توبه کرد. کینه‌ها را از قلب بیرون ریخت. غلّ و غش و زنگار را زدود. همین که از خطا برگردی، همین که بدانی هر نگاه و توجهی به غیر خدا، همه خطا و اشتباه بوده کافی‌ست تا برای توبه مهیا بشوی. ولیکن علاوه بر توجه قلبی یک ذکر لسانی هم لازم است. که گوش بشنود و قلب از آن طریق متذکر شود. ذکرش هم همانی‌ست که در کتب ادعیه وارد شده است. همان ذکر مشهور استغفار. اما ذکر استغفار مشهوره برای من و تو، عزیزم، زیادی سنگین است. یعنی وقتی می
می گفت: باید قبلِ ماه رمضانی، توبه کرد. کینه‌ها را از قلب بیرون ریخت. غلّ و غش و زنگار را زدود. همین که از خطا برگردی، همین که بدانی هر نگاه و توجهی به غیر خدا، همه خطا و اشتباه بوده کافی‌ست تا برای توبه مهیا بشوی. ولیکن علاوه بر توجه قلبی یک ذکر لسانی هم لازم است. که گوش بشنود و قلب از آن طریق متذکر شود. ذکرش هم همانی‌ست که در کتب ادعیه وارد شده است. همان ذکر مشهور استغفار. اما ذکر استغفار مشهوره برای من و تو، عزیزم، زیادی سنگین است. یعنی وقتی می
18ساله شدم 
به این سن به اینکه اینجا هستم به اینکه شدم ملینا که باید باشم خوشحالم.با تموم غصه ها غم ها شادی ها و تنهایی ها به اینجا رسیدم.یک سال نه هزاران سال بزرگ تر شدم.هزاران تجربه هزاران آموخته و این منم 
یه دختر 18ساله که قرار کودکی های گذشته رو فراموش کنه.یکم حس تلخیه.اینکه خانوم باشی 
ولی لازم از اینجا به18سالگیم بگم که کور خوندی من همون ملینا قبلی میمونم اصلا هم بزرگ تر نشدم تازه فقط ده سالم شده والااااا 
اخه من و چه به خانوم من تا آب  بای
شام غریبان درحرم غوغای دیگر میدهد/آتش میان خیمه آل پیمبر میدهد/سخت است بهرزینب وآن کودکان وبانوان/درکربلای پربلا تصویرمحشرمیدهد/آنجا حسین ولشکرش گشته شهیدراه دین/یادی زعباسش درآن اکبرواصغرمیدهد/زینب وسجادوزنان آماده سوی کوفه اند/اندراسارت سختیش برآل حیدر میدهد/برروی نیزه یک سری درپیش چشم زینبش/گریه برایش فاطمه از نهرکوثرمیدهد/آتشفشان کربلاعشق میان سینه هاست/شیعه برای رهبری هرلحظه ای سرمیدهد/درس ولایت محوری آموخته برشیعیان/ایران اسل
ویژگی های یک لوگو خوب و حرفه ای چیست؟
در این مقاله در مورد اینکه ویژگی های یک لوگو خوب و حرفه ای چیست؟ می‌پردازیم:
۱- منحصر به فرد بودنیک لوگو حرفه ای سریع و بلافاصله توسط مخاطبان در میان هزاران لوگو تشخیص داده می‌شود و این به دلیل منحصر به فرد طراحی شدن آن است. یک لوگو نباید کپی باشد و کپی کردن از آن نباید کار ساده ای باشد.۲- به کار بردن نام تجاری در لوگوهر چند که لوگو طرح و شکل منصور می باشد اما در نظر بگیرید که لوگو باید نام تجاری را نیز معرف
Dungeon Chronicle یک بازی نقش آفرینی
از استودیوی بازیسازی BUNKERim Studio می باشد. در این بازی اندروید شما باید تبدیل به یک قهرمان شوید و در سیاه چال
ها به کاوش بپردازید و بسیاری از غارت های منحصر به فرد را جمع آوری کنید.
از انواع سلاح ها مثل شمشیر، تفنگ و غیره استفاده کنید تا بتوانید دشمنان
را شکست دهید. جنگجویان را استخدام کنید و آنها را سازماندهی کنید تا
بتوانید قوی ترین تیم را تشکیل دهید. با ترکیب کردن مهارت ها یک سبک ترکیبی
منحصر به فرد برای شکست داد
دکور مبلمان استیل در خانه: اگر قصد دارید بخشی از منزل خود را برای مراسمات رسمی به منحصر به فرد و ویژه ای  دیزاین طراحی و دیزاین کنید، استفاده از مبل های استیل می تواند کمک بسیاری برای پیاده کردن ایده شما کند. نوع طراحی و ایده پردازی صورت گرفته در این نوع از مبل ها شما را به یک چیدمان بسیار خاص و تشریفاتی نزدیک می کند. از آنجایی که در مبل های کلاسیک و یا استیل در زمان تولید از مواد منحصر به فرد استفاده می کنند می توانید لوازم دکوری اطراف این چید
به نام خدا
اگر معلم باشید و برای تدریس یک مبحث کلیدی و پایه، تماااااام ابزار و وسایل ممکن را به خدمت بگیرید و تماااااام انرژی و توان خودتان را ضمیمه‌ و هرچه ایده و خلاقیت هم دارید، چاشنی کار بکنید، تا از تدریس آن موضوع خاص نتیجه‌ی خوبی بگیرید و بتوانید با اطمینان بگویید که ۹۵ درصد کلاسم موضوع را فهم کرده و آموخته اند و ۵ درصد باقیمانده هم به دلیل تفاوتهای فردی کمی با تأخیر، اما حتتتتما خواهند آموخت، اما نتیجه ای که در نهایت و پس از یکماه کا
خواندن با سرعت بالا:
⚠️همراه داشتن ✏️ وکاغذ
⚠️حداکثر سرعت مطالعه به همراه یادداشت نکات کلیدی
⚠️به هیچ عنوان پروسه یادداشت برداریرا به تعویق نیندازید
⚠️نکات را بصورت کلیدی و خطی بنویسید.
⚠️اگر هم احیانا مطلبی را متوجه نشدید هرگز توقف نکنید یک علامت ❓ کوچک قرار دهید و به خواندن ادامه دهید

بازنگری
⚠️ابتدا به کلمات کلیدی نگاهی بیندازیم اگر نتوانستیم در ذهن تداعی کنیم باید مجددا به متن مراجعه کنیم ☹️ و کلمات خود را کامل یا تصحیح کنی
حیدرزداغ فاطمه آهنگ محشر کرده است/بااشک چشمانش کنون این غصه باورکرده است/ام ابیها میرود سوی پدربادردها/زیراشکایت فاطمه سوی پیمبرکرده است/دشمن زکین داردلگدبرخانه زهرازند/با دست بسته مرتضی رویت برآن در کرده است/مولایتیمان رانگر دارد تسلی میدهد/چون مجتبایش یاداز سیلی کافر کرده است/آغازگشته کربلا شورحسین وزینبش/بیت علی وفاطمه غوغای دیگرکرده است/عشق ولایت محوری رافاطمه آموخته/اوبابصیرت شیعه را محبوب کوثرکرده است/ایران اسلامی ما ازلطف زهر
مگر چگونه زندگی میکنیم که تا کسی میمیرد میگوییم راحت شد...!
خانه های بزرگ اما خانواده های کوچک داریم،مدرک تحصیلی بالا اما درک پایینی داریم بی هیچ ملاحظه ای ایام میگذرانیم اما دلمان عمر نوح میخواهد...! کم میخندیم و زود عصبانی میشویم 
کم مطالعه میکنیم اما همه چیز را میدانیم...!زیاد دروغ میگوییم اما همه از دروغ متنفریم، زندگی ساختن را یاد گرفته ایم اما زندگی کردن را نهساختمانهای بلند داریم اما طبعمان کوتاه استبیشتر خرج میکنیم اما کمتر داریم 
درفجرپیروزی نگریادشهیدان میکنیم/هردم توکل برخدا با نورقرآن میکنیم/آموخته برما خدا عشق ولایت محوری/جان رابرای حضرتش تقدیم جانان میکنیم/طاغوت رفته ازوطن باشور عاشورائیان/باعشق زینب تقویت ما جان وایمان میکنیم/آمدبرای رهبری از نسل کوثرمقتدا/چون باخمینی هرکجا مادرد درمان میکنیم/بر دشمن اسلام ودین عمارومالک گشته ایم/اندررکاب رهبری چون رمی شیطان میکنیم/برلشکرصاحب زمان یاریگرفرداشویم/اصلاح وآماده همه ازبهرایشان میکنیم/این انقلاب ما شده ای
بیوگرافی ندا عقیقی بازیگر نقش افسانه در سریال برادر جان
بیوگرافی ندا عقیقی
ندا عقیقی با یگر ایرانی ۱۴ خرداد سال ۱۳۷۰ در تهران به دنیا آمده دانش
آموخته رشته گرافیگ در مقطع کارشناسی و هنرجوی کلاس آزاد بازیگری می باشد.
ادامه مطلب

توضیحات فایل:
دانلود پاورپوینت کارورزی ۴ رشته دبیری ریاضی
کاربران گرامی ،این فایل حاوی مطالعه پاورپوینت کارورزی ۴ رشته دبیری ریاضی در ۲۷ اسلاید قابل ویرایش می باشد که پس از پرداخت آنلاین ،میتوانید این محصول را دریافت و دانلود نمایید.
جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت کارورزی ۴ رشته دبیری ریاضی ، بخشی از متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .
محتوای اسلاید ۵
فصل اول : فرآیند درس پژوهی
تعیین هدف:
قسمتی از کتاب درسی به عنوان هدف در نظر گ
من آن گنجشک در زمستان هستم که خداوند در لانه ام نه سقف ساخته و نه مرا به خواب زمستانی می برد. مرا رها کرد و گفت اگر تا بهار زنده ماندی پاداش می گیری. نه اونقدر زیبا هستم که در قفس حبس شوم و نه یاری تا خود را در آغوشش افکنم. من یک رها شده هستم که نیازم برای دیگری یک بودن است. درختان خشکیده و پنجره ها بسته، کدام نور امیدی برای پرستیدن. من کافر نشدم که شیطان هم از درس عبرت من آموخته است. می گویند: باید مرد؟! اما مرگ پایان دهنده رنج ها نیست. این را زمانی
این اولین نوشته ی من توی وبلاگ بیان هست . قبلا وبلاگ نویس بودم ولی بنا به مسائلی نشد که ادامه پیدا کنه . بارها وبلاگ ساختم و بعد از مدتی حذفش کردم . ولی الان میبینم شاید اگه همه ی تلخی هاش رو هم نگه میداشتم و ادامه میدادم الان یه وبلاگ پر و پیمون داشتم و یه کار فرهنگی خوب میتونستم انجام بدم . ولی خلاصه اینکه یه مادر هستم . مشغله های خاص خودم و مادر بودن و خانه داری و همسرداری رو دارم و احتمالا بشه گفت سرم خیلی شلوغه . مثل شما که شاید کارمند باشی و دغ
کارهای عادی هست که همیشه طوری انجام می دهیم که بار اول آموخته ایم و هیچ وقت به این فکر نمی کنیم که همین کارها را با استفاده از خلاقیتمان می توانیم چقدر ساده تر انجام دهیم. درست مانند هر چیز دیگری. کافیست به انجام کارها از زاویه ای دیگر نگاه کنیم.امروز می خواهم ترفندهای آشپزی را به شما آموزش دهم که با انجامشان می توانید زندگی را برای خود ساده تر کنید.
۱- چگونه سوپی که شور شده را نجات دهیم؟ 

ادامه مطلب
بایادمهدی جمعه ها آرامش دل میرسد/کشتی دین مصطفی بالای ساحل میرسد/آموخته برماخداهر دم ولایت محوری/باعشق مهدی دلبری سرفصل کامل میرسد/اشکی چکان باندبه ات تاهرگره راواکند/زمزم به چشم شیعیان برقلب واصل میرسد/آمادگی کامل شود اندر رکاب نائبش/پایان برظلم وستم یاهرچه باطل میرسد/اندر نمازجمعه ها گنج بصیرت باولاست/باوحدت و فرزانگی عزت به محفل میرسد/ایران اسلامی ما دارد شکوهی جاودان/هردم سلامی برامام خوب وراحل میرسد/یک لشکری آماده محو تمام دشمنان/
مهم‌ترین راه رشد و افزایش قدرت قلم، مطالعه است. با تنبلی و کم‌خوانی و دوری از کتاب هیچ‌کس رشد نخواهد کرد. من این را قول می‌دهم.
امّا یک نکته مهم این است که در هنگام مطالعه فیش‌برداری کنید! بله با یادداشت‌برداری و فیش‌برداری لحن نویسندگان را تمرین کنید. این تمرین کردن بسیار مهم است، مخصوصا در هنگام مطالعه و فیش‌برداری؛ چرا که شما بواسطه این تمرینِ لحن نویسندگان، کلیدواژه‌های آن‌ها را می‌آموزید. آنگاه شما کلیدواژه‌های یک متفکر را آموخ
حرز حضرت فاطمه زهرا یکی از حرزهای پرفضیلت و عظیم الشان می باشد که دارای خواص و فوائد زیادی می باشد . این حرز برای رفع تب شدید بسیار موثر است …
حرز و نیایشی حضرت فاطمه زهرا (س) برای رفع تب شدید 
حرز و نیایشی حضرت فاطمه زهرا (س) برای رفع تب شدید,حرز حضرت فاطمه,حرز فاطمه زهرا,حرز مجرب رفع تب شدید,حرز قوی و تضمینی رفع تب,حرز قرآنی برای رفع تب,قوی ترین حرز برای رفع تب شدید,مضمون نیایش و حرز حضرت فاطمه,خواص و فضیلت حرز حضرت فاطمه
حرزی که حضرت فاطمه (س) به
راهبند آکاردئونی به راهبند چرخ داری گفته میشود .راهبند آکاردئونی همانطور که از نام آن پیداست دارای ساختاری همانند ساز آکاردئون که باز و بسته میشود دارد. مهم ترین مشخصه راهبند آکاردئونی قابل حمل بودن آن میباشدکه این ویژگی راهبند آکاردئونی در میان سایر راهبند ها کاملا منحصر به فرد میباشد.
راهبند آکاردئونی با نام راهبند کشویی نیز شناخته شده است و این نام گذاری ب همان دلیل قابلیت باز و بسته شدن آن است. همچنین راهبند آکاردئونی را با نام راهبند
هر کسی که قدم به زندگی شما می‌گذارد، یک معلم است. حتی اگر شما را عصبی کند، حتی اگر شما را برنجاند، حتی اگر شما را دور بزند، باز هم درسی به شما آموخته است زیرا توانسته به نوعی محدودیت‌های شما را نشانتان دهد.
پس آگاهانه و با آرامش با اطرافیان رفتار کنید و از تنش و درگیرى و بحث بپرهیزید.
هرگز فکر نکنید که اگر فلان مرحله‌ی زندگی بگذرد، همه‌چیز درست می‌شود، زندگی یعنی روبه‌رو شدن مدام با مشکلات.
هنر زندگی، دوست‌داشتن مسیر زندگی است...

* با بردا
دوره های آموزشی پاورمیل بصورت گروهی مختص به شرکت های معتبر. در این دوره آموزشی علاوه بر آموزش کاربردی استراتژی پاورمیل متناسب با قطعات شرکت ، در زمان های تعیین شده مباحث آموخته شده را بصورت عملی اجرا خواهیم کرد. علاوه بر این پست تمام دستگاه ها تنظیم و اشکالات موجود در کار رفع خواهد شد. مدت دوره 60 ساعت در 12 جلسه 4 ساعته خواهد بود. 
مدرس مهندس یحیوی
تماس و واتساپ 989112235526+

پرداخت و ثبت سفارش:  https://Zarinp.al/273356

دوره های آموزشی پاورمیل بصورت گروهی مختص به شرکت های معتبر. در این دوره آموزشی علاوه بر آموزش کاربردی استراتژی پاورمیل متناسب با قطعات شرکت ، در زمان های تعیین شده مباحث آموخته شده را بصورت عملی اجرا خواهیم کرد. علاوه بر این پست تمام دستگاه ها تنظیم و اشکالات موجود در کار رفع خواهد شد. مدت دوره 100 ساعت در 25 جلسه 4 ساعته خواهد بود. 
مدرس مهندس یحیوی
تماس و واتساپ 989112235526+

پرداخت و ثبت سفارش:  https://Zarinp.al/273356

اینک زمین وآسمان تسبیح حیدر میکند/بانام زیبای علی مدح پیمبر میکند/جبریل آمدتا نبی تکمیل گردد دین او/عشق ولایت راخدا درجان کوثرمیکند/دارالشفای بندگی در اهل بیت احمداست/چون قلب پاک شیعه رامملو زگوهرمیکند/حب علی درآسمان سرمنشاءخیروکمال/اندرجهان ماراخدا یک قوم برتر میکند/آموزگارمکتب ومذهب شده این کربلا/درس ولایت محوری راعشق کشورمیکند/آموخته برما علی عزت و محو دشمنان/چون پیروی ایران ما ازامررهبرمیکند/الگوی درکل جهان شیعه به عشق مرتضی/هردم
۲۷۶۹ - ‏دکتر «مریم کوچکی‌نژاد» دانش آموخته دانشگاه صنعتی شریف به‌عنوان یکی از چهل استاد برتر جوان زیر ۴۰ سال رشته مدیریت در دنیا معرفی شد. این در حالی است که رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و امثال «مصی علینژاد» که خود را حامی زنان ایرانی می‌دانند، این خبر را کاملا سانسور کرده و خودشان را به کوری و لالی زدند؛ زیرا این بانوی دانشمند ایرانی محجبه بود و عملاً نفی کننده ادعاهای آنها درباره ایجاد محدودیت توسط حجاب برای بانوان شد.
دانلود فایل اص
من با زیاد کتاب خوندن مخالف نیستم .اما حس میکنم هر قدر زیاد تر بخونی ؛ کمتر زندگی میکنی.انگار با این زیاده خوانیِ زندگی دیگران ، از زندگی منحصر بفرد خودت جا میمونی.پس ملالِ خودساخته ؛ توهم هست و رنج عین واقعیت.بعضی چیزا رو‌فقط کوره راه های زندگی خودت ، بهت تزریق میکنه.اما صرفا خوندن ؛ توهم رو .توهم رنج ، زندگی و دانایی. چشماشون میگن.آخه چشم ها نوار فیلم آدماست.مال اینا شلوغِ اما دست نخورده س.اینارو‌میگم ! چقدر زیادن. اَه.تهش یه تیکه گوشتن که‌

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود رایگان سریال ایرانی